Sport

KSW23: Mariusz Pudzianowski czeka. Brak amatora do starcia z Pudzianem?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 08:25
Mariusz Pudzianowski wciąż żyje w niepewności przed czerwcową galą KSW23. Holenderski wojownik Melvin Manhoef z kolei ostro trenuje przed konfrontacją z najlepszym polskim zawodnikiem Mamedem Khalidovem.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Foto: materiały promocyjne KSW/screen

Organizatorzy gali w Ergo Arenie wciąż nie poinformowali kto będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego, chociaż starcie Strongmana zapowiadane jest jako druga walka wieczoru, którą ma stoczyć 8 czerwca w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot.

/

Tymczasem rywal Mameda Khalidova udostępnił niedawno materiał wideo, w którym zdradza, jak i z kim przygotowuje się do walki na gali KSW23.

 

ah, KSW23

Zobacz więcej na temat: MMA Sporty walki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MMA Attack vs KSW: Pudzianowski vs Hardkorowy Koksu. Może być hit w MMA

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 18:39
W lutym odbyła się walka Przemysława Salety z Andrzejem Gołotą, w marcu na gali KSW Paweł Nastula pokazał kibicom na czym polega finezja i technika w sportach walki. Teraz szykuje się uczta dla fanów MMA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA Attack 3. Była lipa. Walka Robert Burneika - Dawid Ozdoba zakończona dyskwalifikacją

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2013 00:34
W katowickim Spodku zakończyła się gala MMA Attack 3. W walce wieczoru spotkali się Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu" i były tancerz - Dawid Ozdoba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA Attack 3. Ozdoba: to było show! Burneika ledwo się trzymał

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2013 16:00
Kibice sportów walki, którzy obserwowali pojedynki podczas gali MMA Attack 3 w katowickim Spodku, o ostatniej walce wieczoru, w której zmierzyli się Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu" i tancerz Dawid Ozdoba, powiedzieli krótko - to był skandal.
rozwiń zwiń