Sport

Radwańska wykluczona z "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagie zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 21:56
Zawrzało po publikacji pierwszego zdjęcia nagiej Agnieszki Radwańskiej z sesji dla magazynu "ESPN Body Issue". Polska tenisistka została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".
Agnieszka Radwańska w sesji dla ESPN Body Issue
Agnieszka Radwańska w sesji dla ESPN Body IssueFoto: print screen espn.go.com

24-letnia krakowianka była jednym z ambasadorów słynnej kampanii. Jednak po ukazaniu się w internecie pierwszego zdjęcia z roznegliżowaną Agnieszką Radwańską (cała sesja opublikowana zostanie - 12 lipca) Krucjata Młodych postanowiła zakończyć z nią współpracę.

Grupa młodych katolików świeckich, którzy przy Instytucie im. Księdza Piotra Skargi działają na rzecz obrony dziedzictwa chrześcijańskiego, uważa zachowanie Radwańskiej za niemoralne. Sesję tenisistki nazwano w specjalnym oświadczeniu - upadkiem popularnej zawodniczki. Agnieszka Radwańska wcześniej deklarowała, że zgodziła się wystąpić dla ESPN, by promować zdrowy styl życia.

Wśród znanych ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa" jest wielu sportowców. Należą do nich m.in. piłkarze reprezentacji Polski i Borussii Dortmund - Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski, siatkarze Resovii Rzeszów, czy były zawodnik Widzewa Łódź - Marek Citko. Kampanię wspierają też znane postacie telewizji - Tomasz Zubilewicz, Krzysztof Ziemiec, czy Przemysław Babiarz.

Poniżej pełne oświadczenie Krucjaty Młodych, organizatorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa".
Pragniemy podkreślić, że w akcji wziął udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązani do Wiary Katolickiej i jej zasad.
Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa."

Więcej o nagiej sesji Agnieszki Radwańskiej - Naga Agnieszka Radwańska przy basenie. ESPN publikuje zdjęcie

Marcin Nowak, polskieradio.pl, mt1033.pl

Zobacz więcej na temat: Agnieszka Radwańska Tenis WTA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wimbledon 2013. Pogromczyni Radwańskiej: tenis zasłużył na większą uwagę

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 14:38
Niemka z polskimi korzeniami Sabine Lisicki, która w finale Wimbledonu 2013 przegrała z Francuzką Marion Bartoli uważa, że tenis zasługuje w jej kraju na większą niż dotychczas uwagę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Naga Agnieszka Radwańska przy basenie. ESPN publikuje zdjęcie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 09:58
Magazyn "ESPN" opublikował pierwsze zdjęcie z rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej. Polska tenisistka deklarowała, że zgodziła się wystąpić w sesji, by promować zdrowy styl życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 11:46
Agnieszka pojawiła się w sesji zdjęciowej prestiżowego magazynu ESPN Body Issue, który ma ukazać się 12 lipca. Wcześniej opublikowano wywiad z Agnieszką. Poniżej fragmenty.
rozwiń zwiń