Sport

Agnieszka Radwańska nago. Zobacz wszystkie zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:30
Opublikowano głośną sesję zdjęciową Agnieszki Radwańskiej. Tenisistka występuje nago na kilku fotografiach - w tym jednej, na której widać jej pracę na planie.
Agnieszka Radwańska w sesji dla The Body Issue
Agnieszka Radwańska w sesji dla "The Body Issue"Foto: Print screen z espn.go.com/Alan Clarke

Zdjęcia ukazały się 12 lipca w "The Body Issue" - specjalnej edycji magazynu ESPN, która promuje zdrowy styl życia. Co roku magazyn ten publikuje rozmowy z 21 znanymi sportowcami z całego świata. Na zdjęciach sportowcy zawsze występują nago.

Autorem sesji z Agnieszką Radwańską w roli głównej jest Alan Clarke. Wywiad z naszą zawodniczką zaprezentowano już wcześniej na stronach internetowych.

Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

Jeszcze przed publikacją zdjęć narodziły się kontrowersje. Po zamieszczeniu jednej z fotografii w internecie polska tenisistka została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w sesji dla ESPN Body Issue

24-letnia krakowianka była jednym z ambasadorów słynnej kampanii. Jednak organizatorzy akcji - grupa katolików - Krucjata Młodych postanowiła zakończyć z nią współpracę.

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji Nie wstydzę się Jezusa" - czytamy w oświadczeniu.
"Pragniemy podkreślić, że w akcji wziął udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązani do Wiary Katolickiej i jej zasad. Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa" - dodano.
Radwańska wykluczona z "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagie zdjęcia

Poza Agnieszką Radwańską w sesji wzięła udział m.in. mistrzyni olimpijska w siatkówce kobiet - Kerri Walsh Jennings, bokserka Marlen Esparza, snowboardzistka Elena Height, rozgrywający drużyny futbolu amerkańskiego San Francisco 49ers - Colin Kaepernick, czy koszykarz Washington Wizards - John Wall.

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w trakcie sesji dla "The Body Issue"

Pełną sesję wszystkich sportowców z lipcowego numeru magazynu wraz ze zdjęciami w trakcie pracy nad nią znajdziecie tutaj - Galeria ESPN Body Issue Lipiec 2013

Marcin Nowak, polskieradio.pl, espn.go.com

Zobacz więcej na temat: Agnieszka Radwańska Tenis WTA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Naga Agnieszka Radwańska przy basenie. ESPN publikuje zdjęcie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 09:58
Magazyn "ESPN" opublikował pierwsze zdjęcie z rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej. Polska tenisistka deklarowała, że zgodziła się wystąpić w sesji, by promować zdrowy styl życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 11:46
Agnieszka pojawiła się w sesji zdjęciowej prestiżowego magazynu ESPN Body Issue, który ma ukazać się 12 lipca. Wcześniej opublikowano wywiad z Agnieszką. Poniżej fragmenty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radwańska wykluczona z "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagie zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 21:56
Zawrzało po publikacji pierwszego zdjęcia nagiej Agnieszki Radwańskiej z sesji dla magazynu "ESPN Body Issue". Polska tenisistka została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".
rozwiń zwiń