Sport

Sevilla FC - Śląsk Wrocław: mieliśmy mecz pod kontrolą, wszystko przez tę jedną sytuację

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 10:40
- Bardzo trudno będzie odrobić straty w rewanżu, tym bardziej, że zagramy bez kilku zawodników - mówił po przegranym meczu Śląska Wrocław z Sevillą szkoleniowiec WKS-u Stanislav Levy.
Audio
Kevin Gameiro (z lewej) i Mariusz Pawelec
Kevin Gameiro (z lewej) i Mariusz Pawelec Foto: EPA/PACO PUENTES

Zobacz wszystkie wyniki pierwszych spotkań 4. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej
>>> Tak relacjonowaliśmy mecz Sevilla FC - Śląsk Wrocław

Po zwycięstwie Sevilli nad Śląskiem Wrocław 4:1 w 4. rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej Stanislav Levy podkreslał, że Sevilla pokazała, jakim silnym jest zespołem. - Walczyliśmy o dobry wynik i toczyliśmy wyrównaną walkę do momentu otrzymania czerwonej kartki, która odmieniła ten mecz. Ta sytuacja miała decydujący wpływ, bo było widać, że w dziesięciu bardzo trudno grać przeciwko takiemu zespołowi.
Trener podkreślał, że bardzo trudno będzie odrobić straty w rewanżu, tym bardziej, że Śląsk zagra bez kilku zawodników. - Nie wiem jakim składem zagramy w niedzielę w ekstraklasie i jak w rewanżu - powiedział Levy.
- Każda bramka rywali była ciosem, ale ta pierwsza chyba największym. Mieliśmy mecz pod kontrolą, przeciwnicy wywalczyli stały fragment gry, wiedzieliśmy kto ma kogo kryć, a i tak padła bramka. Chcieliśmy grać aktywnie nawet przy remisie, ale pokrzyżowała nam plany czerwona kartka.

ah, slaskwroclaw.pl

Czytaj także

Liga Europejska. Hiszpańskie media: Śląsk mało utytułowany, ale groźny

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 15:31
Hiszpańskie media uważają Sevillę FC za faworyta czwartkowego meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Twierdzą jednak, że wprawdzie Śląsk Wrocław jest klubem mało utytułowanym, ale stanowi groźną ekipę, gotową sprawić kłopoty piłkarzom z Andaluzji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Liga Europejska. Trener Sevilli: Śląsk ma wielki potencjał

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2013 15:50
Szkoleniowiec Sevilli Unai Emery przyznał, że obawia się czwartkowego spotkania 4. rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej ze Śląskiem Wrocław. Zwraca uwagę na technikę zawodników i szybką grę polskiego zespołu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Liga Europejska: FC Sevilla - Śląsk Wrocław. Recepta na zwycięstwo jest prosta

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 13:40
Piłkarze Śląska Wrocław stoją przed bardzo trudnym zadaniem. W czwartej, ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej zagrają z Sevillą. Pierwsze spotkanie w czwartek o godz. 21.30 w Hiszpanii, rewanż tydzień później w Polsce.
rozwiń zwiń