X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Sport

MŚ Lahti 2017: prawie 700 sportowców z 61 krajów

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017 20:09
W rozpoczętych w środę narciarskich mistrzostwach świata w Lahti wystąpi 683 sportowców z 61 krajów. To rekordowa liczba państw. Dwa lata temu w Falun rywalizowały 58 reprezentacje. W sumie sprzedano na razie 160 tys. biletów.
MŚ Lahti 2017: prawie 700 sportowców z 61 krajów
Foto: EPA/KIMMO BRANDT

W biało-czerwonych barwach wystąpi 16 osób, w tym m.in. biegaczka Justyna Kowalczyk czy skoczkowie Kamil Stoch, Maciej Kot i Piotr Żyła.

W trakcie spotkania przed inauguracją imprezy Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) zapowiedziała konsekwentną walkę z dopingiem. Poinformowała, że od maja 2016 roku przeprowadziła 930 testów sportowców, startujących w biegach, skokach i kombinacji norweskiej. Dodatkowo kontrole prowadzone były przez krajowe oraz światową (WADA) agencje antydopingowe.

Na czwartek zaplanowano spotkanie kierownictwa FIS z wybraną grupą zawodników. Mają oni wspólnie omówić, jakie działania należy podjąć, by maksymalnie wyeliminować wspomaganie się niedozwolonymi środkami.

TVP

bor

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak