Sport

Agnieszka Radwańska: rywalizacja w czołówce jest bardzo zacięta

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 17:00
Agnieszka Radwańska przygotowuje się do serii tenisowych turniejów, które będą rozgrywane na nawierzchni ziemnej. - Rywalizacja w czołówce jest bardzo zacięta, a młode tenisistki prezentują coraz wyższy poziom - podkreśla Radwańska w rozmowie z Cezarym Gurjewem. 
Audio
  • Cezary Gurjew (PR1) rozmawia z Agnieszką Radwańską (Kronika Sportowa)
Agnieszka Radwańska
Agnieszka RadwańskaFoto: Shutterstock

Od 24 kwietnia najlepsza polska tenisistka będzie rywalizować w Stuttgarcie. Ostatnio krakowianka grała w turniejach w Stanach Zjednoczonych - w Indian Wells i Miami odpadała w trzeciej rundzie.

Radwańska ma nadzieje, że po miesięcznej przerwie będzie prezentowała wysoką formę. - Przerwa troszkę się wydłużyła, bo wcześniej wróciłam ze Stanów, aczkolwiek mój plan turniejowy jest ten sam - Stuttgart, Madryt, Rzym i Paryż oczywiście na samym końcu, więc na razie nie planuję jakichś dłuższych przerw - powiedziała Agnieszka Radwańska w rozmowie dla radiowej Jedynki. - Oczywiście gdzieś tam to zmęczenie dociera i jest ciężko - tym bardziej, że któryś rok z rzędu to samo - bez żadnej dłuższej przerwy. Ale no cóż - czasem jest tak, że ma się jakiś gorszy okres i trzeba to przejść - robić po prostu swoje - dodała polska tenisistka.

Ósma zawodniczka światowego rankingu przyznała, że w ostatnim czasie tenis mocno się zmienił. - Rywalizacja w czołówce jest bardzo zacięta, a młode tenisistki prezentują coraz wyższy poziom - podkreśla Radwańska.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu z audycji radiowej Jedynki - Kronika Sportowa. Z Agnieszką Radwańską rozmawiał Cezary Gurjew.

(ah)

Zobacz więcej na temat: WTA Agnieszka Radwańska Tenis
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak