X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Sport

Włodarczyk straciła rekord świata

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2011 16:21
Anita Włodarczyk straciła rekord świata w rzucie młotem. Podczas lekkoatletycznego mityngu w rzutach w Halle osiągnięcie Polki poprawiła Niemka Betty Heidler.
Audio

Dotychczasowy rekord świata, należący do Włodarczyk, wynosił 78 metrów 30 centymetrów i był ustanowiony 6 czerwca zeszłego roku w Bydgoszczy. Wówczas Włodarczyk poprawiła swój rekord, który wcześniej wynikiem 77,96 ustanowiła 22 sierpnia 2009 roku podczas mistrzostw świata w Berlinie.

W sobotę Betty Heidler poprawiła wynik Polki o ponad metr. Jej wynik to 79 metrów i 42 centymetry. W rzucie młotem mężczyzn czwarte miejsce w Halle zajął Szymon Ziółkowski, który miał wynik 75,34.

 

pk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodarczyk czwartą lekkoatletką Europy

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2010 09:26
Anita Włodarczyk zajęła czwarte miejsce w plebiscycie na najlepszą lekkoatletkę Europy, który co roku organizowany jest przez Europejskie Stowarzyszenie Lekkiej Atletyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzut Włodarczyk wydarzeniem 2010 roku

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2011 14:32
Anita Włodarczyk otrzymała wyróżnienie prestiżowego magazynu "Track and Field News". Czasopismo uznało jej rekord świata w rzucie młotem kobiet za najważniejsze wydarzenie lekkoatletyczne roku 2010.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież się cieszył, że nie rzucam sierpem i młotem

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2011 11:20
Jan Paweł II darzył sport wielkim sentymentem, a podczas spotkań ze sportowcami udowadniał, że dobrze się czuje w towarzystwie gwiazd stadionów. Szymon Ziółkowski dobrze pamięta audiencję u Ojca Świętego.
rozwiń zwiń