Sport

PŚ w skokach: skoki.polskieradio.pl - wskocz na stronę i leć z nami aż do Planicy

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2017 19:05
Skoczkowie narciarscy konkursami w Wiśle-Malince zainaugurowali sezon 2017/2018. Portal PolskieRadio.pl z tej okazji przygotował specjalny serwis, w którym można będzie znaleźć wszystkie najważniejsze informacje związane z rywalizacją na skoczniach.
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch mieli bardzo udany poprzedni sezon. Co przyniesie kolejny rok?
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch mieli bardzo udany poprzedni sezon. Co przyniesie kolejny rok?Foto: PAP/Grzegorz Momot

W sezonie 2017/18 zaplanowano 31 konkursów, w tym osiem drużynowych. Odbędą się one na 18 obiektach, w tym trzech mamucich, w ośmiu krajach.

Do Polski światowa czołówka zawita dwukrotnie - na skoczni w Wiśle-Malince po raz pierwszy w historii odbyła się inauguracja cyklu, a konkursy w Zakopanem zaplanowano na 27-28 stycznia 2018.

Portal PolskieRadio.pl z tej okazji przygotował specjalny serwis, w którym można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje związane z rywalizacją na skoczniach, w tym terminarz zawodów na cały sezon, czy historię rywalizacji skoczków w zawodach Pucharu Świata.


Serwis specjalny
stochplanica.jpg
SERWIS SPECJALNY - PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH 2017/2018

W serwisie znajdą się relacje "na żywo” z każdego konkursu w sezonie 2017/2018. Będzie można zapoznać się z tabelą klasyfikacji Pucharu Świata, czy obejrzeć galerie zdjęć z zawodów.

Wartością będą także dźwiękowe relacje komentatorów Polskiego Radia, czy materiały wideo przygotowane przez dziennikarzy portalu - rozmowy z zawodnikami, komentarze ekspertów i kibiców, a także ciekawostki związane z dyscypliną, która od czasów mistrza Adama Małysza wywołuje w naszym kraju ogromne emocje.


a

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także