X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Facebooki potwornie nakręcają ludzi"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2010 06:30
Osoba, która napisała na Facebooku, że rodziny ofiar jadą do Warszawy "po kasiorę" powinna zostać zwolniona przez prezydent Warszawy - mówiła Julia Pitera w "Salonie Politycznym Trójki".
Audio

Minister Julia Pitera stwierdziła, że takie postępowanie jest niedopuszczalne. - Ta pani powinna zniknąć - powiedziała o podwładnej Hanny Gronkiewicz-Waltz. O wpisach urzędniczki napisał portal hgw-watch.pl. Prezes MPT miała też dołączyć do jednej z grup facebookowych o wulgarnej nazwie "Jarku, w...". Chodzi o szefową stołecznego Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego, Elżbietę Wiśniewską.

Minister zaznaczyła, że ludzie powinni uznać w końcu internet za sferę publiczną. - Nie rozumiem, dlaczego te "facebooki" tak potwornie nakręcają ludzi, że tracą głowę. Najwyższa pora, by ludzie zrozumieli, że to co jest w cyberprzestrzeni pozostaje na zawsze - mówiła.

Pitera dodała, że nie może dochodzić do sytuacji, w której ludzie za pośrednictwem internetu oczernialiby się i pisali bardzo kontrowersyjne tezy.

Julia Pitera wyraziła również nadzieję, że wtorkowe spotkanie Donalda Tuska z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej, przyniesie przełom we wzajemnych relacjach. Polityk PO podkreśliła, że premier wykazał dobrą wolę, mimo iż wcześniej mógł poczuć się dotknięty niektórymi zarzutami wysuwanymi w jego stronę.

Pitera: nie widzę w PO miejsca dla Jakubiak

Julia Pitera podkreśliła również, że nie widzi miejsca w szeregach Platformy Obywatelskiej dla Elżbiety Jakubiak, która wielokrotnie atakowała PO i prezydenta Bronisława Komorowskiego. Pitera podkreśliła również, że ma żal do Joanny Kluzik-Rostkowskiej o zaangażowanie w kampanię prezydencką Jarosława Kaczyńskiego.

Skrytykowała decyzję Jarosława Kaczyńskiego o rezygnacji z miejsca w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego.

W opinii polityka PO takie działanie jest sprzeczne z zasadami demokracji.
Julia Pitera odnosząc się do decyzji Jarosława Kaczyńskiego powiedziała, że świadczy to o braku szacunku prezesa PiS do zasad demokracji. W jej opinii Kaczyński powinien okiełznać swoje emocje i polityczne ambicje i skoncentrować się na współpracy dla dobra państwa. Podkreśliła również, że RBN został stworzony jako ciało, którego celem jest dyskusja nad kluczowymi dla państwa sprawami.

agkm, IAR/polskieradio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef PiS rezygnuje z zasiadania w RBN

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010 17:32
Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył rezygnację z zasiadania w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego - poinformował szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W RBN jest miejsce dla prezesa PiS"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010 18:20
Prezydent powiedział, że ubolewa nad decyzją Jarosława Kaczyńskiego o nie braniu udziału w posiedzeniach RBN.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmawiali o NATO bez Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010 18:20
Zakończyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Nie wziął w niej udziału prezes PiS.
rozwiń zwiń