X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nowyje Izwiestia": Rosja zaproponowała przeniesienie polskiej ambasady

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2008 15:26
Obecnie nasza placówka dyplomatyczna mieści się na dużej działce w centrum rosyjskiej stolicy - 15-20 minut pieszo od Kremla.
Audio

Rosyjskie władze zaproponowały przeniesienie siedziby ambasady Polski w Moskwie. Obecnie nasza placówka dyplomatyczna mieści się na dużej działce w centrum rosyjskiej stolicy - 15-20 minut pieszo od Kremla.

Gazeta Nowyje Izwiestia napisała, że rosyjskie władze zaproponowały Polsce zmianę miejsca lokalizacji polskiej placówki dyplomatycznej. Sprawa ta ma być jednym z tematów rozmów ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa w trakcie wizyty w Warszawie 11 września.

Gazeta pisze, że za kilka lat kończy się okres dzierżawienia działki przy ulicy Klimaszkina 4, na której stoi kompleks budynków Ambasady Polski. W zamian Rosjanie proponują udostępnienie działki przy ulicy Mosfilmowskiej w zachodnim okręgu administracyjnym miasta. Jest to ulica przy której znajduje się kilka zagranicznych ambasad - między innymi Niemiec, Szwecji i Węgier. Rzecznik Ambasady Polski w Moskwie Mariusz Drzewoszewski w rozmowie z Polskim Radiem potwierdził fakt otrzymania od rosyjskich władz propozycji nabycia działki przy ulicy Mosfilmowskiej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak