X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Polska": chińska flota morska nad Bałtykiem?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2010 06:24
Z okazji wystawy światowej EXPO 2010, która odbędzie się w Szanghaju, Polska przygotowuje unikalną ofertę gospodarczą dla Dalekiego Wschodu. Dziennik "Polska" pisze, że zamierzamy zaproponować Chinom, by nad Bałtykiem utworzyły europejskie przedstawicielstwo dla swej morskiej floty i wysyłki towarów w głąb kontynentu.
Audio

Pieniądze na to przedsięwzięcie mają wyłożyć Chińczycy, bo mają nadwyżkę dewiz - twierdzi kapitan Jerzy Uziębło, sekretarz generalny Krajowej Izby Gospodarki Morskiej. Chińskie centrum logistyczne miałoby powstać w Gdańsku - blisko portu, albo w gminie Pruszcz Gdański - niedaleko autostrady A1.

Wystawa EXPO 2010 w Szanghaju potrwa od 1 maja do 31 października 2010 roku. Polska planuje organizowanie w tym chińskim mieście wielu przedsięwzięć promujących sektor morski, na przykład Forum Biznesu polskiego i chińskiego. Przewidziana jest wystawa multimedialna poświęcona nowym technologiom, a także polskiej tradycji morskiej. Więcej w dzienniku "Polska".

pm, Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chiny pobiły Niemcy. Eksport największy na świecie

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2010 07:08
Chiny zostały największym eksporterem świata, wyprzedzając Niemcy, których eksport spadł o 22 proc. - pisze tygodnik The Economist, powołując się na raport Światowej Organizacji Handlu (WTO).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski pawilon na EXPO bije rekordy popularności

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 13:15
Ponad 120 000 osób odwiedziło w ciągu 10 pierwszych dni EXPO Polski Pawilon. Frekwencja w polskiej części Wystawy Światowej zaskoczyła samych organizatorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szanghaj: EXPO mało popularne bo za drogie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2010 07:21
Władze Szanghaju dementują doniesienia dotyczące przymusowego odwiedzenia terenów EXPO przez uczniów i studentów. Od rozpoczęcia najbardziej ekstrawaganckiego EXPO w historii tereny wystawowe w Szanghaju odwiedza "zaledwie" około 200 tysięcy osób dziennie. To prawie o połowę mniej niż zakładali organizatorzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarażeni wirusem HIV mogą podróżować po Chinach

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2010 06:42
Chińskie władze zniosły obowiązujący przez ponad dwie dekady zakaz podróży do Chin dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Pekin ogłosił swą decyzję na kilka dni przez rozpoczęciem EXPO w Szanghaju, które mają odwiedzić miliony obcokrajowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Expo 2010: Śląsk będzie miał swoj stoisko

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2010 16:01
Występy tancerzy Teatru Rozrywki z Chorzowa i Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" będą zachęcać do odwiedzenia stoiska woj. śląskiego na EXPO 2010 w Szanghaju. Śląskie akcenty pojawią się też podczas Dnia Polskiego na wystawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska jak teledysk

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2010 13:17
Rusza Expo 2010 w Shanghaju. Polska promuje się tak multimediami i nowoczesną technologią. I się uśmiecha.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska jako nowoczesny kraj na wystawie Expo 2010

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2010 06:51
Organizatorzy prezentacji traktują udział w wystawie jako okazję do kontynuacji budowania nowego wizerunku Polski w Państwie Środka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie polsko-chiński inkubator technologii?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2010 00:04
Polskie i chińskie parki technologiczne planują powołanie inkubatora technologicznego, ułatwiającego polskim firmom rozpoczęcie i prowadzenie biznesu w Chinach. Przedsięwzięcie jest jednym z tematów rozmów prowadzonych podczas wystawy Expo 2010 w Szanghaju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska kiełbasa wejdzie do chińskich sklepów?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 00:08
Polscy przedsiębiorcy mają szansę podbić największy rynek wieprzowiny na świecie. W Pekinie podpisano protokół, który przybliża polskich przedsiębiorców z branży mięsnej do wejścia na chiński rynek.
rozwiń zwiń