X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kim Dzong Il może umrzeć w ciągu trzech lat

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2010 08:35
Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Il może umrzeć w ciągu najbliższych trzech lat - oświadczył przedstawiciel Departamentu Stanu USA Kurt Campbell, którego cytuje w środę południowokoreański dziennik "Dzoson Ilbo".
Audio

Campbell miał powiedzieć ambasador USA w Korei Południowej Kathleen Stephens podczas wizyty w tym kraju w ubiegłym miesiącu, że wątpi, by Kim Dzong Il żył dłużej niż do 2013 roku. Było to podczas spotkania za zamkniętymi drzwiami z południowokoreańską parlamentarzystką i grupą działaczy.

Według dziennika "Dzoson Ilbo", który powołuje się na anonimowe źródła, Campbell opierał swą opinię na informacjach medycznych.

Kim Dzong Il przeszedł udar?

Rzecznik ambasady USA w Korei Płd. Aaron Tarver powiedział, że nie dysponuje szczegółami. Opozycyjna parlamentarzystka Park Sun Jung, która była obecna na spotkaniu 3 lutego, oświadczyła, że nie skomentuje tych doniesień.

Także państwowy think tank południowokoreański, Koreański Instytut Zjednoczenia Narodowego, napisał w styczniowym raporcie, że Kim Dzong Il najprawdopodobniej nie będzie żył dłużej niż do 2012 roku. Nie przytoczył przy tym argumentów na potwierdzenie tej prognozy.

Przypuszcza się, że w 2008 roku 68-letni obecnie Kim Dzong Il przeszedł udar. Istnieją obawy, że jego nagła śmierć mogłaby zdestabilizować sytuację w Korei Północnej i doprowadzić tam do walki o władzę.

to, PAP

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przywódca Korei Płn. w końcu wyjechał z kraju

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2010 06:52
Oficjalne media potwierdziły w piątek, że lider Korei Płn. złożył wizytę w Chinach i w piątek wrócił do kraju - podała agencja Reutera.
rozwiń zwiń