X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Operator wskazał osobę, która kazała zniszczyć sprzęt w Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 05:00
Nasz Dziennik" pisze, że mężczyzna, który 10 kwietnia na lotnisku Siewiernyj kazał zabrać i zniszczyć kamerę reportera TVP Sławomira Wiśniewskiego, to Grzegorz Cyganowski, drugi sekretarz polskiej ambasady w Moskwie.
Audio

Wcześniej media sugerowały, że mógł to być były ambasador tytularny w Moskwie Tomasz Turowski, odpowiedzialny za organizację wizyt w Katyniu 7 i 10 kwietnia 2010 roku. Jednak Wiśniewski, któremu pokazywano zdjęcia ambasadora, stwierdził wczoraj w Sejmie, że raczej go wyklucza. Natomiast po obejrzeniu fotografii Grzegorza Cyganowskiego, oświadczył: - Tak, to zdaje się ten człowiek, nawet krój płaszcza się zgadza" - pisze "Nasz Dziennik".

Sławomir Wiśniewski był na miejscu katastrofy rządowego tupolewa kilka minut po zdarzeniu. Gdy filmował dopalający się wrak amatorską kamerą, w pewnym momencie podeszło do niego kilku funkcjonariuszy z Federalnej Służby Ochrony i Federalnej Służby Bezpieczeństwa, którym towarzyszył polski dyplomata. Wiśniewski przedstawił się i powiedział, że jako dziennikarz ma akredytację. Rosyjscy funkcjonariusze zapytali polskiego dyplomatę, czy wie, kim jestem. Powiedział: "Nie znam tego człowieka, proszę go aresztować, zabrać mu i zniszczyć sprzęt" - relacjonował Sławomir Wiśniewski. Więcej na ten temat - w "Naszym Dzienniku".

IAR/agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieznany film z katastrofy smoleńskiej w Sejmie. "Dotarłem na miejsce chwilę po tragedii"

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2011 08:00
Parlamentarny zespół kierowany przez Antoniego Macierewicza będzie zapoznawał się z niepublikowanym filmem z miejsca katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokaz filmu z katastrofy w Sejmie. "Widziałem straszniejsze rzeczy"

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2011 08:14
Posłowie z parlamentarnego zespołu smoleńskiego oglądają materiały filmowe nagrane przez montażystę TVP Sławomira Wiśniewskiego na miejscu katastrofy 10 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłowie obejrzeli filmy ze Smoleńska. "To inny obraz katastrofy"

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2011 19:30
Operator Telewizji Polskiej Sławomir Wiśniewski, który jako jeden z pierwszych był w Smoleńsku na miejscu tragedii 10 kwietnia, przedstawił posłom podczas posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej materiały jakie wówczas nagrał.
rozwiń zwiń