Upiecz świąteczne pierniczki z Moniką Mrozowską [WIDEOPRZEPIS]

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 19:10
Monika Mrozowska, aktorka i propagatorka zdrowego odżywiania, udowadnia, że można przygotować desery smaczne, ale przy tym zdrowe. Dzięki dobraniu odpowiednich składników i proporcji potrafi wyczarować słodkości, które można jeść bez poczucia winy i wyrzutów sumienia, a nawet warto skusić się na dokładkę.
W książce ,,Słodko, zdrowo, świątecznie Monika Mrozowska prezentuje przepisy na wyjątkowe desery.
W książce ,,Słodko, zdrowo, świątecznie" Monika Mrozowska prezentuje przepisy na wyjątkowe desery.Foto: Marek Dakowski

W swojej książce ,,Słodko, zdrowo, świątecznie" aktorka zamieściła autorskie przepisy na desery pasujące na różne okazje. Znajdziemy tam propozycje na Wielkanoc, walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka i wiele innych. Nam z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Monika pokazała, jak przygotować szybkie, łatwe i zdrowe pierniczki renifera Rudolfa.

YouTube/PolskieRadio


Aleksandra Rybińska

Czytaj także

Święty Mikołaj istnieje! Odkrywamy jego prawdziwą historię

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2016 09:00
W czasie świąt Bożego Narodzenia obdarowujemy bliskich prezentami. Ale czy wiemy, skąd wziął się ten zwyczaj i dlaczego mówimy, że zapoczątkował go święty Mikołaj? Okazuje się, że to prawdziwa postać, w której istnienie wierzą nie tylko dzieci...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na deser, na zakąskę i na… choroby. Tradycyjne ciasto nie tylko na Wigilię

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 14:32
Pierniki wypiekano już w starożytności. I choć przybyły do Torunia z miast niemieckich, Polska bardzo szybko zainteresowała się produkcją korzennego specjału i wciąż słynie z ich wyjątkowego smaku. Pierniki m.in. lubelskie, śląskie, toruńskie, a nawet szczecińskie zostały umieszczone przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na liście produktów tradycyjnych.
rozwiń zwiń