DJ Adamus: nie jestem ''chłopakiem z dyskoteki" [WYWIAD WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 15:00
Choć jest producentem muzycznym, w klipach pojawia się zwykle na dalszym planie. Nie stara się być popularny za wszelką cenę, mimo że od wielu lat obraca się w środowisku celebrytów. Adam Jaworski, czyli DJ Adamus na swoje 15-lecie pracy postanowił wydać książkę z nadzieją, że uda mu się zerwać z wizerunkiem chłopaka z dyskoteki, który ma w głowie tylko imprezy. Jaki jest prawdziwy DJ Adamus? 
DJ Adamus z książką Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja
DJ Adamus z książką "Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja"Foto: Marek Dakowski

''Nie chciałem, żeby ta książka była cukierkowa. Chciałem, żeby była do bólu szczera i prawdziwa'' – mówił o swojej autobiografii DJ Adamus.


Źródło: YouTube.com/Polskie Radio

 

Aleksandra Rybińska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zabawki z duszą. O pasji, która przetrwała wojnę

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2016 11:00
Przed wojną zajmowała się krawiectwem, żeby zarobić na jedzenie. Później szycie stało się jej pasją. Projektowaniu i wykonywaniu zabawek poświęciła większość życia. Pani Zofia Czekalska "Sosenka", 93-letnia harcerka, łączniczka w czasie Powstania Warszawskiego, tworzy zabawki do dziś, by pokazać jakimi misiami pluszowymi bawiły się pokolenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

,,Po drugiej stronie" zostawiam Czytelnika z jego wyobraźnią - Stefan Czerniecki o swojej pasji i nowej książce

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 09:00
,,Myślę, że w zawodzie reportera dobrze jest, kiedy go… po prostu nie ma. Gdy zostawia Czytelnika sam na sam z opisywaną przygodą" – tak brzmi plan Stefana Czernieckiego, który wybrał 40 wypraw ze swojej sześcioletniej pracy podróżnika i opisał je w najnowszej książce ,,Po drugiej stronie".
rozwiń zwiń