''Adios kilogramos", czyli 90 dni do szczupłej sylwetki i zdrowego stylu życia [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 19:00
Wystarczy wprowadzić do swojego życia kilka zmian, a zyskamy zgrabną figurę i dobre samopoczucie. Przepis na sukces znajdziemy w poradniku "Adios kilogramos! Kompleksowy plan odchudzania na 90 dni", stworzonym przez ekspertów: psychodietetyka, Katarzynę Błażejewską-Stuhr, Adę Jakimowicz, trenera personalnego i psychologa, oraz Marcina Markiewicza, trenera personalnego, fizjoterapeutę.
Od prawej: Marcin Markiewicz, trener personalny, fizjoterapeuta, Ada Jakimowicz, trener personalny, psycholog, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, psychodietetyk, dietetyk kliniczny.
Od prawej: Marcin Markiewicz, trener personalny, fizjoterapeuta, Ada Jakimowicz, trener personalny, psycholog, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, psychodietetyk, dietetyk kliniczny.Foto: Marek Dakowski

Zdrowy tryb życia nie oznacza wyciskania potów na siłowni i rezygnowania ze smacznych posiłków. Starannie przygotowane menu, przepisy na zdrowe, zapewniające energię potrawy i plan aktywności fizycznej - to 90-dniowy program pozwalający na zmianę nawyków żywieniowych, zgubienie zbędnych kilogramów i zyskanie radości życia. ''90 dni jest na zachętę. Kiedy zmieni się już sposób żywienia i wprowadzi aktywność fizyczną do swojego życia, poczujemy się tak dobrze, że nie będziemy chcieli wracać do naszych starych nawyków" - zapewniają autorzy poradnika. 


YouTube/Polskie Radio

Aleksandra Rybińska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Upiecz świąteczne pierniczki z Moniką Mrozowską [WIDEOPRZEPIS]

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 19:10
Monika Mrozowska, aktorka i propagatorka zdrowego odżywiania, udowadnia, że można przygotować desery smaczne, ale przy tym zdrowe. Dzięki dobraniu odpowiednich składników i proporcji potrafi wyczarować słodkości, które można jeść bez poczucia winy i wyrzutów sumienia, a nawet warto skusić się na dokładkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pączki od kuchni. Tłusty czwartek w stolicy [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2017 16:00
Kolejki do cukierni, wygłodniali miłośnicy pączków i unoszący się wzdłuż ulic zapach słodkich wypieków - tak w skrócie można opisać uwielbiany przez nas tłusty czwartek. Sprawdziliśmy naszym ''radiowym okiem", jak ten radosny dzień świętują warszawiacy.
rozwiń zwiń