Przepis na zdrowy i szybki czekoladowy mazurek bez pieczenia [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 18:00
Mazurek jest nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu. Na szczęście jego przygotowanie wcale nie musi zajmować wiele czasu i wysiłku, bo świąteczny deser możemy przyrządzić bez pieczenia i w zaledwie 20 minut. A w dodatku każdym jego kawałkiem będziemy cieszyć się podwójnie, ponieważ dostarczymy sobie nie tylko wrażeń smakowych, ale i porcję cennych składników odżywczych.
Karolina i Maciej Szaciłło specjalizują się w przygotowywaniu zdrowych i smacznych posiłków.
Karolina i Maciej Szaciłło specjalizują się w przygotowywaniu zdrowych i smacznych posiłków.Foto: Magda Wrzosek

Karolina i Maciej Szaciłło - eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia udowodnili, że świąteczne ucztowanie może być nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Czekoladowy mazurek ich autorstwa to bogactwo witamin i minerałów, a przy tym także prawdziwy raj dla podniebienia. To przepis dla osób, które dbają o zdrową dietę i jednocześnie nie chcą rezygnować ze świątecznego objadania, ale też dla zapracowanych, bo przygotowanie tradycyjnego wielkanocnego ciasta zajmuje zaledwie 20 minut i nie wymaga pieczenia.

Inne przepisy na zdrowe i smaczne potrawy, a także porady psychologiczne, ćwiczenia oraz ciekawostki kulinarne można znaleźć w książce Jem (to co) kocham i chudnę Karoliny i Macieja Szaciłło.

Polskie Radio/You Tube


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Upiecz świąteczne pierniczki z Moniką Mrozowską [WIDEOPRZEPIS]

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 19:10
Monika Mrozowska, aktorka i propagatorka zdrowego odżywiania, udowadnia, że można przygotować desery smaczne, ale przy tym zdrowe. Dzięki dobraniu odpowiednich składników i proporcji potrafi wyczarować słodkości, które można jeść bez poczucia winy i wyrzutów sumienia, a nawet warto skusić się na dokładkę.
rozwiń zwiń