Jak zdobyć siłę, by odzyskać siebie?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 14:30
– Skupiłam sie na mężu, na dzieciach i w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że moje życie obraca się wokół spełniania życzeń innych. Siebie gdzieś zgubiłam – mówi Wiola Stępkowska.
Audio
  • Jak zdobyć siłę, by odzyskać siebie? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: wavebreakmedia/shutterstock.com

Gość Grażyny Dobroń to osoba, która w swoim życiu przeszła wiele. – Nazywając rzeczy po imieniu, to była przemoc domowa, przemoc psychiczna. Nie do końca przyjmowałam, co się dzieje, obwiniałam za to siebie, myślałam, że wszystko robię źle – opowiada Wiola Stępkowska. W pewnym momencie, jak sama mówi, doszła do ściany. Postanowiła zadbać o siebie i zacząć pracować nad poprawą swojego życia.

Dziś ma większą pewność siebie i zaczęła realizować swoje pasje. W jaki sposób dotarła do miejsca, w którym teraz jest? Tego można się dowiedzieć z dołączonego nagrania. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń 
Gość: Wiola Stępkowska

Data emisji: 16.10.2017
Godzina emisji: 11.19

ml/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Samotność, w której znajdujemy siebie

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 12:11
– Bycie samemu nie oznacza bycia w samotności, ale pokazuje, czy się ze sobą nie nudzimy – mówi autorka audycji "Instrukcja obsługi człowieka" Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dystans, optymizm i profesjonalizm, czyli kobiece zarządzanie

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 10:00
- Dystans bierze się z tego, że człowiek wie, ile nie wie. Książki są mądrzejsze od mnie i na szczęście zawsze leżą pod ręką - mówi Regina Chrześcijańska, szefowa Wydawnictwa "Ad-Rem".
rozwiń zwiń