X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zrelaksuj się ćwicząc jogę w hamaku!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 10:00
Jeśli do tej pory unikaliście jogi ponieważ uważaliście ją za nudną, to teraz sytuacja może się zmienić. 

Na salony fitnessowe wchodzi Aerial Yoga czyli połączenie elementów jogi, pilatesu, tańca i akrobatyki. Trening wykonujemy w zawieszonym kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, materiałowym hamaku. Ćwiczenia te pomagają pozbyć się stresu, działają kojąco na bolące plecy i jednocześnie wzmacniają mięśnie głębokie. Dzięki pozycjom wykonywanym przy wykorzystaniu hamaka jesteśmy w stanie uelastycznić mięśnie i poszerzyć zakres ruchu. Balansując odpowiednio ciężarem ciała i wykonując odpowiednie chwyty rękoma i nogami możemy już na pierwszych zajęciach wykonać efektowne ewolucje. Aerial Yoga jest polecana zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym jako trening uzupełniający. 

Karina Terzoni

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak