X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Syria: naloty bombowe na Aleppo. Rośnie liczba ofiar

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 11:03
Według najnowszych danych Syryjskiego Obserwatorium na rzecz Praw Człowieka bomby paliwowe z helikopterów zabiły 76 osób, w tym 28 dzieci.
W raporcie podkreślono, że konflikt w Syrii pozostaje główną przyczyną tego, że ludzie stają się uchodźcami
W raporcie podkreślono, że konflikt w Syrii pozostaje główną przyczyną tego, że ludzie stają się uchodźcamiFoto: Wikipedia/Screen z YouTube/ Voice of America News: Scott Bobb reports from Aleppo, Syria

- Liczba ofiar, które zostały zabite w atakach śmigłowców zrzucających żelazne beczki z zapalnikami, wypełnione materiałami wybuchowymi wzrosła do 76, w tym jest 28 dzieci poniżej 18 lat i cztery kobiety - poinformowało Obserwatorium.

Bomby zrzucono na wszystkie dzielnice Aleppo kontrolowane przez rebeliantów. Nie wiadomo, ilu z nich zginęło w atakach.

Według Obserwatorium 126 tysięcy osób zostało zabitych w Syrii od czasu wybuchu w marcu 2011 roku powstania przeciwko reżimowi prezydenta Baszara al-Assada. Ponad jedna trzecia tych ofiar śmiertelnych to cywile.

Syryjskie Obserwatorium, działające w Londynie, publikuje dane dotyczące ofiar opierając się na informacjach uzyskanych od sieci swoich działaczy i lekarzy przebywających w Syrii.

Od marca 2012 roku w Syrii trwa wojna domowa. Od tego czasu 126 tys. osób zginęło. Ponad jedna trzecia to cywile - poinformowało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Londynie. W czasie konfliktu poniosło śmierć 44381 cywilów, w tym 6627 dzieci i 4454 kobiety. Zginęło 27,7 tys. rebeliantów, w tym ponad 6 tys. pochodzących z zagranicy, a także 50,4 tys. syryjskich żołnierzy i członków milicji wspierającej reżim prezydenta Assada. Liczba uchodźców zbliża się do 3 milionów.
Sekretarz generalny ONZ poinformował 25 listopada, że ustalono datę konferencji w sprawie Syrii. Tak zwana Genewa 2 odbędzie się 22 stycznia. - Pojedziemy do Genewy z misją nadziei - powiedział Ban Ki Mun.

''mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Syria: dżihadyści porwali dwóch hiszpańskich dziennikarzy

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 10:55
Dziennikarz Javier Espinosa oraz fotoreporter Ricardo Garcia Vilanova zostali uprowadzeni 16 września na północy Syrii przez powiązane z Al-Kaidą ugrupowanie islamistyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śledztwo ONZ w Syrii: broń chemiczna była używana

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 05:39
W czasie wojny domowej w Syrii broni chemicznej użyto w pięciu z siedmiu miejsc badanych przez inspektorów ONZ. Narody Zjednoczone wydały raport w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Financial Times": jeśli Asad zostanie przy władzy, zrobi z Syrii drugi Afganistan

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 10:24
Syria za rządów prezydenta Baszara el-Asada staje się przyczółkiem dżihadystów i radykałów islamskich. Jest duże prawdopodobieństwo, że kraj ten stanie się Afganistanem regionu Morza Śródziemnego - pisze piątkowy "Financial Times".
rozwiń zwiń