X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozłam na Majdanie? Prawy Sektor: walczymy dalej

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 16:20
Prawy Sektor - bardzo aktywne w zamieszkach antyrządowych w Kijowie radykalne stowarzyszenie zrzeszające członków różnych ukraińskich ruchów nacjonalistycznych - nie uznaje zawartego porozumienia między prezydentem Wiktorem Janukowyczem a opozycją.
Rozłam na Majdanie? Prawy Sektor: walczymy dalej
Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Prawy Sektor zapowiedział, że będzie kontynuował swą walkę aż do usunięcia rządzącego krajem reżimu.

Ukraiński parlament przyjął z powrotem konstytucję z 2004 roku. Na takie rozwiązanie zgodziła się większość deputowanych - zarówno opozycja, jak i Partia Regionów. Po ogłoszeniu wyników głosowania deputowani wstali i odśpiewali ukraiński hymn.
Konstytucja z 2004 roku znacznie zmniejsza uprawnienia prezydenta na rzecz parlamentu.
Ukraiński parlament przyjął również prawo o zakazie prześladowania i karania osób uczestniczących w protestach. Od odpowiedzialności karnej zwolnieni są aresztowani, ale też ci, wobec których mogłyby być wytoczone postępowania,

<<< Zapalmy świeczki w oknach na rzecz solidarności z Ukrainą >>>

Do 77 wzrosła liczba ofiar ostatnich starć w Kijowie. To oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia. Według służb medycznych Majdanu, te liczby mogą być wyższe.

Ukraiński resort zdrowia poinformował, że od 18 lutego w Kijowie podczas starć zginęło 77 osób. Tylko w czwartek życie straciło ponad 40. Do szpitali trafiło prawie 370 osób.

Według służb medycznych Majdanu, liczba ofiar tylko z czwartku może przekroczyć 70 osób.

Wideorelacja na żywo z Majdanu >>>

Protesty na Ukrainie - serwis specjalny >>>

to

Komentarze1
aby dodać komentarz
wiechosta2014-02-22 07:51 Zgłoś
He he he...ten prawy sektor to jest prawdziwe oblicze Majdanu. Bić się dla samej zadymy. Janukowicz może wyjechać nawet do Kenii ale Majdam dalej będzie strzelał i rzucał koktajle. A Polaczki będą mu kibicować bo nic z sytuacji na Ukrainie nie rozumieją.

Czytaj także

Ukraiński parlament przywrócił konstytucję z 2004 r. ograniczającą uprawnienia Janukowycza

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 16:11
To efekt porozumienia podpisanego wcześniej przez prezydenta i liderów opozycji. W dokumencie strony ustaliły także, że w ciągu 10 dni zostanie powołany nowy rząd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lwowscy milicjanci przyjechali do Kijowa bronić Majdanu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 12:06
Funkcjonariusze ogłosili, że stają po stronie narodu. Były szef MSW Jurij Łucenko zaapelował do kijowskiej millicji, by też przyłączyła się do protestu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyznania skruszonego "tituszki": Janukowycz nam płaci

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 14:49
Wojskowi, Berkut, milicjanci - odpowiadają na apele opozycjonistów. Coraz więcej osób podległych Wiktorowi Janukowyczowi przechodzi na stronę Majdanu.
rozwiń zwiń