X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Charkowie demonstranci opanowali siedzibę gubernatora

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 15:32
Charkowski Majdan domaga się dymisji, wywodzącego się z Partii Regionów, Michaiła Dobkina.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Stockexport

Zwolennicy euro integracji, po wkroczeniu do siedziby władz, zwiedzają ją. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się gabinet gubernatora Dobkina. Ludzie fotografują się w jego fotelu. Nie dochodzi jednak do aktów wandalizmu.

Opozycja przejmuje władzę na Ukrainie>>>

Władze drugiego co do wielkości miasta na Ukrainie były zdecydowanymi zwolennikami byłego prezydenta Wiktora Janukowycza. Jeszcze w sobotę zorganizowały zjazd lojalnych wobec byłego prezydenta przedstawicieli wschodniej i południowej Ukrainy. W niedzielę jednak władze miasta i okręgu odcięły się od byłego prezydenta, a mer miasta Hienadij Kernes ogłosił, że - Janukowycz to już historia - jak to ujął.

Nie uspokoiło to jednak protestów. Na miejscowym Euro-Majdanie manifestują tysiące charkowian. Na Majdanie przemawiał też mieszkający w Charkowie znany ukraiński pisarz Serhij Żadan. Demonstranci domagają się również pociągnięcia do odpowiedzialności karnej mera i gubernatora za korupcję i machinacje finansowe. Mer miasta Kernes nie ukrywał wcześniej, że wynajmuje za pieniądze chuliganów - tzw. tituszki, którzy bili opozycję. Dziś pełniący obowiązki szefa MSW, pochodzący z Charkowa Arsen Awakow, ogłosił list gończy za szefem charkowskiej organizacji „Opłot”, która podejrzewana jest o pobicia przeciwników Janukowycza i zwolenników euro integracji.

O sytuacji na Ukrainie - tu czytaj więcej>>>

mc

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Protesty w Charkowie. Mer uciekł do Rosji

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2014 18:08
Mer Charkowa i szef Charkowskiej Obwodowej Administracji Państwowej wyjechali do Rosji. Taką informację przekazał na Facebooku nowy pełniący obowiązki minister spraw wewnętrznych Ukrainy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mer Charkowa: Janukowycz to już historia, jest poza Ukrainą

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2014 17:49
Gienadij Kernes złożył takie oświadczenie na konferencji prasowej, po powrocie do Charkowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

List gończy za Wiktorem Janukowyczem

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 16:17
Były prezydent uciekł z Kijowa w piątek i ukrywa się we wschodnich regionach kraju. Jest ścigany za masowe zabójstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaceniuk: Ukraina jest bankrutem. Potrzebuje 35 mld dolarów

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 14:27
- Ukraina została doprowadzona do bankructwa, skarb państwa jest pusty - oświadczył w poniedziałek szef frakcji parlamentarnej partii Batkiwszczyna, Arsenij Jaceniuk, na naradzie szefów klubów Rady Najwyższej Ukrainy. - Skarb państwa rozkradziono, państwo doprowadzono do bankructwa - powiedział.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dmitrij Miedwiediew: nie ma z kim rozmawiać na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 14:38
- Dziś na Ukrainie nie ma z kim rozmawiać, bo legalność wielu organów władzy jest wątpliwa - oświadczył premier Rosji Dmitrij Miedwiediew.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaka przyszłość przed Ukrainą?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 15:00
Jest list gończy za Wiktorem Janukowyczem. Były prezydent uciekł z Kijowa w piątek i ukrywa się. Jest ścigany za masowe zabójstwa. Tymczasem zdaniem Radosława Sikorskiego umowa stowarzyszeniowa Ukrainy z Unią Europejską może być podpisana, gdy tylko w Kijowie powstanie stabilny rząd. W którą stronę zwróci się Ukraina?
rozwiń zwiń