X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kryzys na Ukrainie. Rosyjskie oddziały specjalne na Krymie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 10:58
Na Półwyspie Krymskim są oddziały specjalne rosyjskiej armii. Potwierdził to przewodniczący komisji do spraw Wspólnoty Niepodległych Państw Dumy Państwowej Leonid Słucki.
Audio
  • Rosyjskie wojska na Krymie - korespondencja Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Sytuacja na Krymie coraz bardziej napięta
Sytuacja na Krymie coraz bardziej napiętaFoto: PAP/EPA/YURI KOCHETKOV

Kryzys na Ukrainie: serwis specjalny >>>

Kalendarium zdarzeń na Ukrainie >>>

Słowa potwierdzające obecność na Krymie rosyjskich żołnierzy innej formacji, niż Flota Czarnomorska padły na antenie rozgłośni Echo Moskwy. Leonid Słucki mówił, że - na półwyspie są oddziały, które zajmują pozycje, na wypadek agresji wojskowej. Deputowany nie wyjaśnił kto miałby dokonać agresji na terytorium suwerennej Ukrainy. Podkreślił, że Moskwa chce poprzez obecność swoich wojsk zapobiec rozlewowi krwi i ochronić ludność cywilną.

Premier Ukrainy w ONZ. Wielkie manewry wojskowe w Rosji [relacja]

Wcześniej Słucki chwalił Radę Federacji, izbę wyższą rosyjskiego parlamentu, za to że przekazała prezydentowi prawo do wprowadzenia wojsk na terytorium Ukrainy. Do tej pory głównodowodzący rosyjskimi siłami zbrojnymi Władimir Putin i minister obrony Siergiej Szojgu twierdzili, że na Krymie nie ma rosyjskich wojsk.

Putin ma coraz lepsze notowania

Coraz więcej Rosjan popiera Władimira Putina. Jak twierdzą socjologowie z Wszechrosyjskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej -  notowania prezydenta Rosji rosną na fali krymskiego kryzysu.

Prawie 72 procent Rosjan popiera politykę swojego prezydenta. Uczestnicy sondażu twierdzą, że działania Putina w stosunku do Ukrainy zapobiegną rozlewowi krwi i prześladowaniom rosyjskojęzycznej ludności Krymu.

Źródło: News Channel "24"/x-news

Od początku kryzysu krymskiego słupki popularności Putina podskoczyły aż od 10 procent. Podobne rezultaty uzyskali eksperci innej pracowni - Fundacji Opinii Publicznej.

'' IAR/aj

Zobacz więcej na temat: Krym Rosja Ukraina
Komentarze1
aby dodać komentarz
zbip2014-03-14 09:05 Zgłoś
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby jakiś snajper usunął Putina z szachownicy rozgrywanego pojedynku Rosja - Ukraina.

Czytaj także

13.03.2014 Rosyjskie wojsko przy granicy z Ukrainą. O krok od wojny [relacja]

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 22:50
Rosjanie w ostatnich godzinach rozpoczęli kolejne ćwiczenia wojskowe w pobliżu granicy z Ukrainą. Według Reutersa Moskwa skoncentrowała przy granicy z Ukrainą około 8.5 tys. żołnierzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niepokojące doniesienia z Krymu. Znikają proukraińscy aktywiści

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 09:54
Na Półwyspie Krymskim zniknął już czwarty aktywista miejscowego ruchu proukraińskiego. Z porwanymi przez nieznanych osobników działaczami nie ma kontaktu, nieznane też jest miejsce ich przetrzymywania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janukowycz od dawna planował ucieczkę. Zobacz sensacyjne wideo

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 11:10
Jeszcze w czasie negocjacji z opozycją, Wiktor Janukowycz przygotowywał swoją ucieczkę. Świadczą o tym nagrania wideo, które opublikował portal liga.net.
rozwiń zwiń