Niesamowity występ 25-letniej zakonnicy w "The Voice of Italy"

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2014 12:14
Siostra Cristina brawurowo zaśpiewała piosenkę Alicii Keys "No one". Film z jej występem, opublikowany w serwisie YouTube, obejrzało już przeszło 18 mln internautów.
Siostra Cristina Scuccia
Siostra Cristina ScucciaFoto: youtube.com/watch?v=TpaQYSd75Ak

Występem pochodzącej z Sycylii zakonnicy zachwycona jest sama amerykańska wokalistka Alicia Keys. 
Siostrę Cristinę Scuccia pochwalił też przewodniczący Papieskiej Rady Kultury, kardynał Gianfranco Ravasi. Na swoim profilu na Twitterze przytoczył słowa z listu świętego Piotra: "Niech każdy służy innym zgodnie z otrzymanym darem".
W ten sposób watykański dostojnik odniósł się do tego, co powiedziała w studiu młoda urszulanka o darze, za jaki uważa swoją umiejętność śpiewu. - Nie mogę żyć bez śpiewu. Śpiew to nie tylko technika, ale także wrażliwość, interpretacja, emocje. Zrozumiałam, że mam piękne przesłanie dla innych - stwierdziła.

W wywiadach dla prasy siostra podkreśliła: "Mój przekaz jest mocny. To przekaz młodej osoby, która poświęca swoje życie Bogu i wciąż robi to, co ktoś w moim wieku". - Jest to przesłanie wierności i miłości, które przekazuję swoim głosem. Muszę dzielić się mym głosem ze wszystkimi - zaznaczyła.
Przy okazji ujawniła, że wcześniej próbowała swych sił w dwóch innych programach typu talent-show we włoskiej telewizji, ale została odrzucona.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

PAP, kk

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Candice Glover zwyciężczynią 12. edycji "American Idol"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 08:55
Candice Glover, 23-latka z Południowej Karoliny, jest pierwszą kobietą, która zwyciężyła w talent show telewizji Fox "American Idol" od sześciu lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co minutę 42 tys. Polaków słucha disco polo

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2013 07:26
42 tys. widzów na minutę - tyle wynosi obecnie oglądalność Polo TV, stacji telewizyjnej emitującej muzykę disco polo. Polo TV jest obecnie najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce - informuje "Gazeta Wyborcza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyskoteka w absolutnej ciszy. Polacy bawią się na silent disco

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 11:09
Dyskoteka pełna ludzi, która nie przeszkadza sąsiadom? Jedna impreza, na której ludzie tańczą w tym samym czasie do różnej muzyki? To możliwe! Polskę opanowuje moda na silent disco.
rozwiń zwiń