X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Putin na paradzie floty w Sewastopolu: Krym powrócił do ojczyzny

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 18:56
Prezydent Władimir Putin wziął udział w uroczystościach z okazji 69 rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami i 70 rocznicy wyzwolenia Sewastopola.
Audio
  • Putin na Krymie. Korespondencja Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Prezydent Rosji W. Putin w Dniu Zwycięstwa
Prezydent Rosji W. Putin w Dniu ZwycięstwaFoto: PAP/EPA/YURI KOCHETKOV

To pierwsza wizyta gospodarza Kremla na półwyspie, od czasu jego aneksji.

W paradzie morskiej wzięły udział jednostki rosyjskiej Floty Czarnomorskiej. Towarzyszyły im samoloty bojowe Powietrznych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Przemawiając na nabrzeżu portowym w Sewastopolu prezydent Władimir Putin podkreślił ogromny, moralny wkład weteranów II wojny światowej w przyłączenie miasta i całego Krymu do Rosji. - W tym, że Sewastopol i Krym powróciły do ojczyzny macie swój moralny udział. Przekazaliście nam takie wartości jak: jedność i sprawiedliwość. Nauczyliście nas postępować zgodnie z sumieniem. Pokolenia wychowanych na Krymie i w Sewastopolu pozostawały wierne tym wartościom i zawsze walczyły w obronie Rosji - dodał prezydent Putin.

 

Prezydent Putin na Krymie. CNN Newsource/x-news.

Podczas przemówienia nawiązał do historii Sewastopola - nie tylko tej z drugiej wojny światowej, ale także do 19. wieku i wojen krymskich. Putin wyraził przekonanie, że również ten rok będzie ważny dla historii miasta - jako ten, w którym jego mieszkańcy jednoznacznie się opowiedzieli za obecnością w granicach Rosji. - Tym samym potwierdzili swoją wierność prawdzie historycznej i pamięci przodków. - przekonywał rosyjski prezydent.

Przed przyjazdem na Krym, Władimir Putin świętował Dzień Zwycięstwa na Placu Czerwonym w Moskwie. Podobne parady wojskowe zorganizowano też w Petersburgu i innych miastach Rosji.

O sytuacji na Ukrainie tu czytaj więcej>>>

mc

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Putin przyjedzie w przyszłym roku do Polski? Protest PiS

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2014 23:41
Wizyta prezydenta Rosji możliwa jest w związku z przyszłorocznymi obchodami 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosyjskie myśliwce nad Krymem. Kijów zaostrza środki bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 07:43
Rosyjskie samoloty przelecą w piątek nad Sewastopolem. To jeden z elementów parady wojskowej, jaką na zaanektowanym półwyspie organizuje armia Federacji Rosyjskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Zwycięstwa w Moskwie. Putin: to naród radziecki ocalił Europę

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 13:32
W Moskwie na Placu Czerwonym odbyła się parada wojskowa, upamiętniająca 69. rocznicę zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego Rosja kocha Władimira Putina?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 13:43
Cała Rosja kocha swojego prezydenta. Na czym polega urok Władimira Putina? M.in. o tym w sobotniej audycji "Raport o stanie świata".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk: Putin na obchodach w Auschwitz? byłbym powściągliwy

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 14:44
- Przedstawiciele Rosji powinni otrzymać zaproszenie, co do prezydenta Putina, byłbym ostrożny - tak premier Donald Tusk odpowiada na pytanie dotyczące ewentualnego udziału rosyjskiego przywódcy w 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.
rozwiń zwiń