X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tragedia na Przystanku Woodstock: 41-latek nie żyje. "Wyczerpanie organizmu"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 16:19
Mężczyzna był najpierw reanimowany przez Pokojowy Patrol, po czym przewieziono go do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować - informuje TVP Info.
Widok ze śmigłowca na teren, gdzie odbywał się XX Przystanek Woodstock
Widok ze śmigłowca na teren, gdzie odbywał się XX Przystanek WoodstockFoto: PAP/Lech Muszyński

Przyczyna śmierci 41-latka będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok, jednak wstępne ustalenia wskazują na wyczerpanie organizmu, poprzedzone długotrwałym spożywaniem alkoholu - podaje TVP Info. Na terenie Przystanku Woodstock odnotowano ponad 1,5 tys. interwencji medycznych. - Mamy dobrze przygotowany szpital i na razie to wszystko funkcjonuje bardzo sprawnie. Ciągle apelujemy ze sceny do uczestników, aby zachowali bezpieczeństwo - mówił w piątek Jerzy Owsiak.

Ponad 750 tys. uczestników

Według raportu przedstawionego przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na Festiwalu przebywało ok. 750 tys. ludzi. W XX edycji Przystanku Woodstock na scenie zaprezentowało się w sumie ponad 70 zespołów z Polski i zagranicy. Impreza zakończyła się w sobotę.

- Nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów, a te, które odnotowano nie miały wpływu na ogólne bezpieczeństwo uczestników imprezy - powiedział podkom. Sławomir Konieczny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Policjanci odnotowali w sumie ponad 100 zdarzeń, a wśród nich m.in. 27 zgłoszeń kradzieży mienia i dokumentów i 76 przypadków posiadania narkotyków.

TVP Info/IAR/aj

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
szeleszczyciel2014-08-03 18:50 Zgłoś
Ta impreza, to taka przewlekła choroba polskiej kultury, lub raczej braku rodzimej kultury. Podobno w Drezdenku też wcisnęli coś podobnego. W zachodniej Polsce zczezła kresowa kultura, zastąpiona "jazzem", "bluesem", "rockiem", "popem", "hip hopem", i innymi wyłącznie amerykańsko murzyńskimi odmianami zabawy. Szkoda chłopa, kimkolwiek by nie był, zachlał się na śmierć.
Oberek2014-08-03 15:02 Zgłoś
Oczywiście, piwsko lało się hektolitrami, pewnie bez tego nie dałoby się tam wytrzymać. Owsiak też chwalił się sponsorem, właśnie producentem piwa. Super impreza - ogłupić 750 młodych i nie najmłodszych, wielki sukces. Ale pamiętaj Owsiaku, że oni wrócą do domów i wytrzeźwieją a ty za to ogłupianie sam kiedyś zapłacisz...