X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ONZ: ponad 4 tysiące zabitych na wschodzie Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 09:34
Przez ponad pół roku w konflikcie na wschodzie Ukrainy zginęło ponad 4 tys. osób, w tym ponad trzysta w ciągu ostatnich dziesięciu dni - podała ONZ w raporcie, który pokazuje, że rozejm między siłami ukraińskimi a prorosyjskimi separatystami jest kruchy.
Choć Ukraina wybrała kurs proeuropejski, jednym z ważniejszych problemów kraju pozostaje nadal niespokojna sytuacja w jego wschodniej części
Choć Ukraina wybrała kurs proeuropejski, jednym z ważniejszych problemów kraju pozostaje nadal niespokojna sytuacja w jego wschodniej częściFoto: PAP/EPA/ANASTASIA VLASOVA

WOJNA NA UKRAINIE - serwis specjalny >>>

Poprzedni bilans z 21 października mówił o 3 724 zabitych i uwzględniał 298 ofiar śmiertelnych katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines, który został zestrzelony w lipcu nad wschodnią Ukrainą na obszarze kontrolowanym przez prorosyjskich separatystów.

Według najnowszych danych ONZ w konflikcie na Ukrainie zginęło 4 035 osób. Ponad 930 tysięcy zostało zmuszonych do opuszczenia swych domów w regionie Doniecka i Ługańska, z czego 442 219 osób znalazło schronienie gdzie indziej na Ukrainie, a 488 466 osób uciekło do krajów sąsiednich, w tym zwłaszcza do Rosji.

W najbliższą niedzielę w samozwańczych republikach ludowych Donieckiej i Ługańskiej mają się odbyć wybory republikańskich parlamentów i szefów władz wykonawczych.

<<<Separatystyczne wybory zaostrzają spór Zachodu z Rosją o Ukrainę>>>

Wybory te "zahamują negocjacje pokojowe i będą miały negatywny wpływ na sytuację humanitarną na obszarach objętych konfliktem" - podkreśliła w raporcie ONZ.

Skrytykowała ponadto "jednostronną decyzję" Rosji o wysłaniu nowego konwoju z pomocą humanitarną dla ludności na wschodzie Ukrainy, co grozi zaognieniem sytuacji już i tak niebezpiecznej w tym regionie Ukrainy".

PAP,kh

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ukraina, Rosja i UE podpisały porozumienie gazowe. Kijów ma spłacić 3 mld dolarów

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 01:11
Dokument reguluje warunki dostaw gazu dla Ukrainy przez okres zimowy do końca marca 2015 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Separatystyczne wybory zaostrzają spór Zachodu z Rosją o Ukrainę

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 11:14
Separatystyczne wybory w Donbasie, które mają się odbyć 2 listopada w samozwańczych "ludowych republikach": donieckiej i ługańskiej zaostrzają spór Zachodu z Rosją o jej zaangażowanie w destabilizację Ukrainy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

USA: separatystyczne wybory na Ukrainie nielegalne i bezprawne. Łamią porozumienie o rozejmie

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 11:00
Stany Zjednoczone skrytykowały plany przeprowadzenia w niedzielę wyborów przez separatystów na wschodniej Ukrainie. Według amerykańskich władz naruszają one podpisane we wrześniu w Mińsku porozumieniem o zawieszeniu broni.
rozwiń zwiń