X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Atak na redakcję "Charlie Hebdo". Premier Kopacz: to zamach na podstawowe wartości Europy

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 17:35
Premier Ewa Kopacz, odnosząc się w środę do ataku na redakcję paryskiego pisma, powiedziała, że to zamach na podstawowe wartości Europy: demokrację i wolność słowa. Skierowała też słowa współczucia do rodzin i bliskich ofiar.
Audio
  • Ewa Kopacz o ataku na redakcję "Charlie Hebdo" (IAR)
Ewa Kopacz: łączę się w bólu i żalu zarówno z rodzinami i bliskimi ofiar oraz całym francuskim społeczeństwem
Ewa Kopacz: łączę się w bólu i żalu zarówno z rodzinami i bliskimi ofiar oraz całym francuskim społeczeństwemFoto: PAP/Radek Pietruszka

W ataku na siedzibę tygodnika satyrycznego "Charlie Hebdo" w centrum Paryża zginęło dwanaście osób. - W związku z tą tragiczną sytuacją, która wydarzyła się w Paryżu chciałabym przekazać za państwa pośrednictwem, że z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o tragicznym zamachu na redakcję gazety z Paryżu. Łączę się w bólu i żalu zarówno z rodzinami i bliskimi ofiar oraz całym francuskim społeczeństwem - mówiła premier Kopacz podczas środowej konferencji prasowej w Warszawie. - Chcę przekazać od Polaków, że w tych trudnych chwilach jesteśmy z wami - dodała.

Jednocześnie podkreśliła, że z całą stanowczością potępia sprawców zamachu. - Odbieram to bowiem jako atak na wolność mediów, ale też zarazem na podstawowe wartości Europy: tymi wartościami są demokracja i wolność słowa - zaznaczyła.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Depeszę kondolencyjną do prezydenta Francji Francois Hollande'a skierował prezydent Bronisław Komorowski. Potępił w niej atak na siedzibę tygodnika "Charlie Hebdo" oraz przekazał w imieniu narodu polskiego wyrazy współczucia i solidarności.

PAP/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Atak na redakcję tygodnika "Charlie Hebdo": wiele ofiar. "Sprawcy krzyczeli pomściliśmy proroka"

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 19:47
Dwanaście osób zginęło w ataku na siedzibę tygodnika satyrycznego "Charlie Hebdo" w centrum Paryża. Prezydent Francois Hollande oświadczył, że nie ma wątpliwości, iż był to atak terrorystyczny i "wyjątkowe barbarzyństwo". Trwa poszukiwanie sprawców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Atak na redakcję tygodnika "Charlie Hebdo". Świat potępia zamach w Paryżu: walka z terroryzmem wymaga jedności

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 22:00
Słowa potępienia i zapewnienia o solidarności płyną ze stolic całego świata po ataku terrorystycznym w Paryżu. W zamachu na redakcję tygodnika satyrycznego "Charlie Hebdo" zginęło co najmniej 12 osób. Według policji, napastnicy krzyczeli: "pomściliśmy proroka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Atak na redakcję "Charlie Hebdo". Prezydent Komorowski: barbarzyński akt przemocy

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 16:59
Prezydent Bronisław Komorowski wystosował w środę depeszę kondolencyjną do prezydenta Francji Francois Hollande'a. Potępił w niej atak na siedzibę tygodnika "Charlie Hebdo" w centrum Paryża oraz przekazał w imieniu narodu polskiego wyrazy współczucia i solidarności.
rozwiń zwiń