X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sondaż TNS Polska: PO wciąż liderem. SLD prawie z takim samym poparciem jak PSL

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2015 20:30
Premier Ewa Kopacz ma powody do zadowolenia. Platforma Obywatelska pod jej rządami cieszy się największym poparciem wśród osób, które wzięły udział w sondażu TNS Polska.
Partia premier Ewy Kopacz cieszy się poparciem 33 procent badanych przez TNS Polska
Partia premier Ewy Kopacz cieszy się poparciem 33 procent badanych przez TNS PolskaFoto: PAP/Tomasz Gzell

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w połowie lutego najwięcej głosów (33 procent) otrzymałaby PO, drugie miejsce zajęłoby PiS z Solidarną Polską i Polską Razem - 27 proc. Do Sejmu dostałoby się ponadto SLD - 9 proc. oraz PSL - 8 proc.
Wśród pozostałych partii, o które pytano w badaniu, 2 proc. głosów uzyskał Kongres Nowej Prawicy, a po 1 proc. - Twój Ruch oraz Ruch Narodowy. Niemal jedna piąta badanych (18 proc.) nie była zdecydowana, której partii przekazać swoje poparcie.
Gdyby wybory do Sejmu miały odbywać się w połowie lutego, to frekwencja wyborcza nie byłaby wysoka - zamiar wzięcia udziału w głosowaniu w sposób zdecydowany, zadeklarowała nieco ponad jedna piąta badanych (21 proc.), podobnie jak przed miesiącem. Wśród pozostałych badanych, 41 proc. z wahaniem przyznało, że raczej by poszli, 14 proc. - że raczej by nie poszli, a 16 proc. - że na pewno nie poszliby do urn wyborczych. 8 proc. respondentów nie było pewnych czy iść, czy nie iść do głosowania.
Badanie przeprowadzono w dniach 13-18 lutego na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 966 mieszkańców Polski w wieku 18 i więcej lat. Preferencje partyjne badano wśród 591 osób deklarujących zamiar uczestniczenia w wyborach.

PAP/asop

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak