X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wiktory rozdane. Sprawdź pełną listę zwycięzców

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 23:59
W poniedziałek w Warszawie odbyła się gala wręczenia Wiktorów - polskiej prestiżowej nagrody dla wybitnych przedstawicieli polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show biznesu - telewizyjnych osobowości roku 2014.
Wiktora w kategorii Dziennikarz roku otrzymała reporterka Wiadomości TVP1 Arleta Bojke
Wiktora w kategorii "Dziennikarz roku" otrzymała reporterka "Wiadomości" TVP1 Arleta BojkeFoto: PAP/Leszek Szymański

Laureatami Superwiktorów - nagród za całokształt twórczości - zostali Juliusz Braun, Krzysztof Zanussi, prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Żakowski i Stefan Bratkowski. Reporterka TVP Arleta Bojke otrzymała Wiktora w kategorii dziennikarz roku. Politykiem roku został przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Aktorem roku został Tomasz Kot, a artystą sceny - Dawid Podsiadło. Dwie równorzędne nagrody Akademia Wiktorów przyznała w kategorii twórca roku. Wiktory otrzymali Paweł Pawlikowski i Mariusz Treliński. Za osobowość roku gremium uznało Martynę Wojciechowską.

Tytuł odkrycie roku otrzymał Stephane Antiga. Nagrodę siatkarzowi, trenerowi i selekcjonerowi reprezentacji Polski siatkarzy wręczył prezydent Bronisław Komorowski. W ubiegłym roku Polacy wygrali mistrzostwa świata. Kamil Stoch i Mariusz Wlazły zostali ex aequo sportowcami roku.

Tytuł osobowość nauki i kultury przypadł lekarzowi, prof. Henrykowi Skarżyńskiemu.

Telewizyjna Akademia Wiktorów, złożona z laureatów poprzednich edycji konkursu, przyznaje nagrodę w dziewięciu kategoriach. Dziesiątego laureata wybiera publiczność, głosując na wybraną osobę SMS-ami. Wiktora publiczności odebrał Cezary Żak.

Poniedziałkowa gala była jubileuszowa. Po raz pierwszy Akademia Telewizyjna przyznała swoje nagrody 30 lat temu, w 1985 roku.

TVP Info/aj

Zobacz więcej na temat: dziennikarstwo KULTURA media
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak