X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Szydło kandydatem PiS na premiera. "Mamy prezydenta, jeśli się postaramy będziemy mieli także premiera"

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 13:20
- Uczciwa, pracowita, rzetelna, młoda i dojrzała jednocześnie - tak o Beacie Szydło mówił prezes PiS. Wśród zalet wymienił także fakt, że dobrze współpracuje z prezydentem elektem Andrzejem Dudą.
Audio
  • Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłasza, że Beata szydło jest kandydatem partii na premiera (IAR)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński przemawia podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar w Warszawie
Prezes PiS Jarosław Kaczyński przemawia podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar w WarszawieFoto: PAP/Paweł Supernak

- Musimy wygrać wybory parlamentarne, by dać prezydentowi Andrzejowi Dudzie rząd, który będzie jego drużyną - mówił Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że PiS ma wierzyć w zwycięstwo, ale i musi na nie zapracować. Kaczyński powiedział, że wraz ze zwycięstwem w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy droga do zmian w Polsce została otwarta.

"Byliście tymi, którzy nie widzieli, a uwierzyli"

- Prezydent elekt, a za chwilę prezydent Rzeczpospolitej uzyskał wielkie zaufanie Polaków, ale to zaufanie to także wielka odpowiedzialność, wielka odpowiedzialność za to, że zapowiadane zmiany zostaną podjęte i przyniosą rezultaty. A po to, by tak się stało, musimy odnieść kolejne zwycięstwo, zwycięstwo w wyborach parlamentarnych - Kaczyński. Jego słowa zostały przyjęte przez salę okrzykiem: "Zwyciężymy!"

- Musimy dać prezydentowi rząd, który będzie jego drużyną, który przekona Polaków, że naszą ojczyzną można rządzić uczciwie, sprawiedliwie, dla dobra publicznego; że choroby naszego życia społecznego można wyleczyć - powiedział. Dodał, że PiS musi wierzyć w zwycięstwo, ale i wiedzieć, że "nic nie zostało jeszcze rozstrzygnięte, że wszystko przed nami, że nic nam się nie należy". - Musimy przekonać Polaków, że to co głosimy, głosimy naprawdę, na poważnie - że zmiany, które zapowiadamy są w interesie Polaków, w interesie ich dzieci i wnuków - przekonywał.

Kaczyński dziękował wszystkim zaangażowanym w kampanię prezydencką Dudy. - Byliście tymi, którzy nie widzieli, a uwierzyli - mówił.

"Jest uczciwa, pracowita, rzetelna"

Według Kaczyńskiego, Szydło spełnia wszystkie warunki i odpowiada wszystkim oczekiwaniom. - Jest uczciwa, pracowita, rzetelna. Jest młoda, ale jest dojrzała jednocześnie. Ma dwóch dorosłych synów, jest żoną. Mimo ogromnych obciążeń ciągle prowadzi dom. Można o niej powiedzieć, że jest jednocześnie zupełnie niezwykłą, a jednocześnie zwykłą polską kobietą. Jestem głęboko przekonany, że jej wewnętrzna siła, jej uczciwość, jej determinacja, ale także jej ciepło przekona do nas bardzo wielu spośród tych, którzy dziś jeszcze nie są przekonani; że da nam szansę na wielkie zwycięstwo - mówił.

Kaczyński przypomniał, że Szydło była - obok Andrzeja Dudy - drugą bohaterką tegorocznej kampanii prezydenckiej. Jest to osoba, "która odważnie podjęła się zadania, które wydawało się niewykonalne: stanęła na czele sztabu, i wykonała to zadanie w stu procentach.

- Wykazała się cechami, które są potrzebne w realizacji wielkich, także tych największych przedsięwzięć, także tego ogromnego przedsięwzięcia, jakim jest naprawa Rzeczypospolitej. Te cechy to rozwaga, pracowitość, energia, to umiejętność stworzenia zespołu, to umiejętność współpracy z innymi, podziału zadań; to umiejętność korzystania z talentów, zdolności i pomysłów innych dla wspólnego celu. Tak, została stworzona znakomita drużyna, która miała swój cel i konsekwentnie szła ku temu celowi - wymieniał.

IAR/PAP/asop

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Bielan: Beata Szydło potraf łączyć, a Jarosław Kaczyński przedkłada interes formacji ponad własne ambicje

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 08:44
Wszystko wskazuje na to, że po ewentualnym zwycięstwie PiS w jesiennych wyborach na czele rządu zamiast Jarosława Kaczyńskiego stanie Beata Szydło. - Jest świetnie zorganizowana, potrafi zarządzać ludźmi, potrafi rozdzielać zadania i egzekwować ich wykonanie. A jednocześnie nie jest osobą konfliktową - mówi Adam Bielan, polityk Polski Razem, w przeszłości bliski współpracownik braci Kaczyńskich.
rozwiń zwiń