X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dudabus zmienia nazwę na Szydłobus. Beata Szydło rozpoczęła kampanię

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 15:16
Prezydent-elekt symbolicznie przekazał Beacie Szydło swój Dudabus, którym podróżował w kampanii wyborczej po Polsce.
Audio
  • Andrzej Duda: życzę Beacie Szydło powodzenia w kampanii (IAR)
Kandydatka PiS na premiera, wiceprezes partii Beata Szydło i prezydent elekt Andrzej Duda podczas konferencji prasowej przed wyjazdem Szydłobusa
Kandydatka PiS na premiera, wiceprezes partii Beata Szydło i prezydent elekt Andrzej Duda podczas konferencji prasowej przed wyjazdem SzydłobusaFoto: PAP/Marcin Obara

Teraz nowa liderka PiS w przemianowanym już na Szydłobus pojeździe będzie prowadzić kampanię swojej partii w terenie przed wyborami parlamentarnymi.
Andrzej Duda stwierdził, że taka podróż to dobra okazja, by wsłuchać się w oczekiwania Polaków.

- Największą troską polityków jest, żeby ludziom żyło się jak najlepiej i żeby im zapewnić bezpieczeństwo. Wierzę głęboko, że w takim kierunku nasz kraj będzie zmierzał, dlatego ten autobus w ręce Beaty przekazuję, życząc jej powodzenia w kampanii - powiedział Andrzej Duda. Według niego droga, którą czeka Szydło, "to nie będzie droga łatwa". - To jest droga spotkań z ludźmi, droga słuchania, a ludzie są często w bardzo trudnej sytuacji i chcą wypowiedzieć swoją prawdę i tej prawdy trzeba wysłuchać - podkreślił.

TVN24/x-news
- Przejechaliśmy tysiące kilometrów, słuchaliśmy ludzi, rozmawialiśmy, słyszeliśmy, co do nas powiedzieli - mówiła Szydło. Podkreśliła, że tę podróż trzeba kontynuować.
- Podróż Szydłobusem będzie największą debatą z Polakami - zapowiedziała Beata Szydło. Jak mówiła, w Polsce szwankuje dialog polityków z Polakami. - Chcę to zmienić - zapewniała. - Każdy w Polsce zasługuje na rozmowę i na to, żeby go wysłuchać - dodała. Podkreśliła, że różnice w poglądach są dobre i jest to podstawa demokracji.

W czasie wizyty w Pułtusku kandydatka PiS na premiera mówiła, że "bez rozwoju małych miast Polska będzie się zwijała". Jej zdaniem, trzeba dać szansę i oddech Polsce powiatowej, mniejszym miastom. - Jesteśmy za tym, by wspierać polskich przedsiębiorców, polski przemysł, małe rodzinne firmy. To jest dzisiaj sól ziemi takich małych miejscowości, gmin lokalnych. Tu muszą być apteki, szkoły, poczty. Tu trzeba, by były i PKS-y i linie kolejowe, by tutaj rozwijał się mały handel rodzinny - powiedziała. Mówiła o konieczności ochrony polskich przedsiębiorców przed lobby dużych i silnych firm.

Podkreślała, że program, z którym PiS idzie do wyborów parlamentarnych, jest obecnie dopracowywany. Jak mówiła, jest to program "zwykłych, prostych Polaków".

IAR, PAP, bk, asop

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: nie dam sobą sterować z drugiego rzędu

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 17:04
- Trzeba naprawić to, co zostało popsute przez osiem lat przez odchodzącą partię władzy - zadeklarowała kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera.
rozwiń zwiń