X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Grodzka odchodzi z Partii Zieloni

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 22:14
Rok temu odeszła z Ruchu Palikota, teraz podjęła decyzję o rozstaniu z Partią Zieloni. Anna Grodzka ponownie jest bezpartyjna.
Anna Grodzka była kandydatkąPartii Zieloni w wyborach prezydenckich. Nie udało jej się jednak zebrać 100 tysięcy podpisów niezbędnych do startu
Anna Grodzka była kandydatką Partii Zieloni w wyborach prezydenckich. Nie udało jej się jednak zebrać 100 tysięcy podpisów niezbędnych do startu Foto: polskafair.pl/

O swojej decyzji Anna Grodzka poinformowała na Twitterze. - Zawsze pozostanę zwolenniczką prospołecznej polityki zrównoważonego rozwoju - deklaruje w zamieszczony tam oświadczeniu.

Jednocześnie zarzuca obecnym władzom ugrupowania, że podejmują decyzję jednoosobowo i zakulisowo, co utrudnia stworzenie wspólnych list partii lewicowych. - Rozmowy prowadzące do porozumienia na lewicy nie mogą polegać na braku zaufania wewnątrz statutowych organów partii, a ich celem nie może być wykluczanie innych podmiotów z powodu personalnych animozji - czytamy w oświadczeniu.

Anna Grodzka jest pierwszą w Polsce osobą transseksualną, która zasiada w ławach poselskich. Do parlamentu dostała się z list Twojego Ruchu.

asop

 

Zobacz więcej na temat: Anna Grodzka polityka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Terlikowski przegrał proces z Anną Grodzką o naruszenie dóbr osobistych

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 15:36
Anna Grodzka wytoczyła publicyście Tomaszowi Terlikowskiemu proces cywilny, ponieważ uznała, że wypowiadając się o jej życiu intymnym oraz o integralności płci i seksualności naruszał jej dobra osobiste. Sąd przyznał jej rację.
rozwiń zwiń