X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wicepremier i szef MON Tomasz Siemoniak: modernizacja armii wymaga kadr technicznych

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 15:17
- Realizujemy wielki, ambitny program modernizacji technicznej. Cóż byłby ten program wart, gdyby nie świetnie wykształceni, świetnie przygotowani oficerowie po Wojskowej Akademii Technicznej – mówił wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak podczas uroczystości promocji absolwentów WAT.
Minister obrony Tomasz Siemoniak
Minister obrony Tomasz SiemoniakFoto: PAP/Rafał Guz

Wojskową Akademię Techniczną wicepremier nazwał "perłą w koronie uczelni wojskowych, głównym zapleczem technicznym dla MON i sił zbrojnych". - Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj dobry oficer i dobry żołnierz to ten, który potrafi znać się na bardzo nowoczesnym sprzęcie. Ukończenie Akademii daje gwarancję, że będziecie w stanie w sposób bardzo profesjonalny tym sprzętem się zajmować – dodał.

Rektor-komendant WAT gen. dyw. Zygmunt Mierczyk podkreślił znaczenie nowoczesnych technologii w dzisiejszych siłach zbrojnych i fakt, że absolwenci WAT są wysoko cenieni przez wojsko i cywilnych pracodawców. Zaapelował do absolwentów, by utrzymywali kontakt z Alma mater i wracali na uczelnię, by odświeżać wiedzę. - Zwracajcie się do nas po pomoc w rozwiązywaniu fachowych problemów, będziecie zawsze mile widziani w murach Akademii – zapewnił.

Nominacje na pierwszy oficerski stopień – podporucznika – wręczyli absolwentom szef sztabu Generalnego gen. Mieczysław Gocuł, dowódca generalny gen. broni Mirosław Różański i dowódca operacyjny gen. broni Marek Tomaszycki.

Promowanych zostało 141 podchorążych w tym 16 kobiet – absolwentów i absolwentek chemii, elektroniki i telekomunikacji, geodezji i kartografii, informatyki, logistyki, lotnictwa i kosmonautyki, mechaniki i budowy maszyn oraz mechatroniki.

Po złożeniu wieńca na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza uroczystość zakończyła defilada.

PAP/asop

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mniej samolotów NATO w regionie? Szef MON uspokaja

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 16:37
Liczba sojuszniczych żołnierzy w Polsce i krajach bałtyckich, zgodnie z ustaleniami szczytu NATO w Newport, raz będzie większa, raz mniejsza - powiedział wicepremier, szef MON Tomasz Siemoniak, komentując doniesienia o zmniejszeniu liczby samolotów NATO w regionie.
rozwiń zwiń