X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes Polskiego Radia laureatem nagrody Europejskiego Klubu Biznesu Polska

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2015 20:10
Nagroda Europejskiego Klubu Biznesu Polska SIGNUM TEMPORIS, przyznawana za zasługi w zakresie popierania integracji europejskiej oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, trafiła do Andrzej Siezieniewskiego - prezesa Polskiego Radia oraz profesora Zdzisława Nowakowskiego - rektora Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji.
Audio
  • Janusz Cieślak prezes stowarzyszenia podkreśla, że uhonorowano osoby i firmy, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju w Polsce przedsiębiorczości, gospodarki, nauki, kultury i sportu/IAR
Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski
Prezes Polskiego Radia Andrzej SiezieniewskiFoto: PAP/Rafał Guz

SIGNUM TEMPORIS to nie jedyne wyróżnienie przyznane w tym roku przez Europejski Klub Biznesu Polska.  Uhonorowane zostały osoby i firmy, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju w Polsce przedsiębiorczości, gospodarki, nauki, kultury i sportu oraz które osiągnęły sukces na skalę europejską i światową.

Nagroda główna przyznawana osobie, która w sposób szczególny przyczyniła się do podniesienia prestiżu Polski na arenie międzynarodowej trafiła w ręce eurodeputowanego Jerze Buzka.

W kategorii wybitny przedsiębiorca, laureatami zostali Herbert Wirth prezes KGHM oraz Wojciech Kuśpik prezes Zarządu Grupy PTWP S.A.

Kapitule Nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska, w której zasiedli wybitni przedstawiciele biznesu, nauki i sportu przewodniczyła profesor Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Posłuchaj

00:21 7785200_1.mp3 Profesor Elżbieta Mączyńska Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przyznaje, że doceniono nie tylko te firmy, które przynoszą największe zyski/IAR

Patronat honorowy nad Galą objęli: Ministerstwo Gospodarki, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Przedsiębiorczości oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Uroczysta gala odbyła się w sobotę w Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

IAR/iz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak