X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Portal Onkomapa wybrał najbardziej przyjazne ośrodki i lekarzy

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2015 12:10
Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie i doktor Krzysztof Adamowicz z Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku zdobyli największe uznanie wśród osób chorych na raka.
Audio
  • Barbara Żelazowska z Krajowej Fundacji Mazowieckiej podkreśla, że ważna jest empatia okazywana chorym (IAR)
  • Agata Polińska z Fundacji Alivia mówi, że portal cały czas się rozwija (IAR)
Portal Onkomapa wybrał najbardziej przyjazne ośrodki i lekarzy
Foto: Glow Images/East News

Portal Onkomapa po raz kolejny wybrał najbardziej przyjazne ośrodki i lekarzy. Oceniali pacjenci, najczęściej osoby młode leczące się na nowotwory, które odwiedzają stronę www.onkomapa.pl

Barbara Żelazowska z zarządu Krajowej Fundacji Mazowieckiej prowadzącej Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie podkreśla, że oprócz specjalistycznej opieki medycznej ważna jest empatia okazywana chorym. Pacjenci onkologiczni szczególnie jej potrzebują.

Barbara Żelazowska twierdzi, że pracownicy ośrodka w Wieliszewie, a zwłaszcza lekarze i pielęgniarki, robią wszystko, aby jak najlepiej pomóc chorym.

Agata Polińska z Fundacji Alivia mówi, że portal cały czas się rozwija. Miesięcznie odwiedza go 20 tysięcy osób, zamieszczanych jest coraz więcej opinii, z których mogą korzystać chorzy szukający sprawdzonych ośrodków.

Przy ocenie ośrodków onkologicznych brano pod uwagę: opiekę, organizację leczenia oraz samo leczenie, wyposażenie ośrodka i przestrzeganie praw pacjenta.

IAR,kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister zdrowia zapowiada powstanie Narodowego Instytutu Raka

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 19:57
- Bardzo będziemy się starać aby Narodowy Instytut Raka powstał ponad podziałami politycznymi. To wielka inicjatywa, która wpisuje w ustawę o zdrowiu publicznym i we współczesną Europę - stwierdził Marian Zembala.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Wiesław Jędrzejczak: pakiet onkologiczny działa gorzej niż sądziłem

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 13:43
Jak można poprawić leczenie osób chorych na nowotwory? W audycji "Z kraju i ze świata" o problemach polskiej onkologii mówił prof. Wiesław Jędrzejczak.
rozwiń zwiń