X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Elektrownia atomowa w Polsce? Są trzy lokalizacje

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2016 21:20
Polska nie wycofuje się z budowy elektrowni jądrowej. Taką deklarację złożył minister energii.
Audio
  • Krzysztof Tchórzewski o budowie elektrowni atomowej (IAR)
Minister energii Krzysztof Tchórzewski
Minister energii Krzysztof TchórzewskiFoto: PAP/Adam Warżawa

Krzysztof Tchórzewski zapowiedział, że powstanie co najmniej jedna siłownia. Jeszcze dwa miesiące temu minister skarbu sugerował, że w tej sprawie trzeba będzie zorganizować referendum ogólnokrajowe.

Minister przyznał, że najtrudniejszą kwestią jest finansowanie inwestycji. - Nie wycofujemy się z tego programu. Wątpliwości budzi natomiast przygotowany system finansowania, który w pierwszych ocenach eksperckich wydaje się zbyt drogi - powiedział szef resortu energii.

Termin budowy polskiej elektrowni był już wielokrotnie przesuwany. Ostatnio firma PGE odpowiedzialna za budowę mówiła o 2024 roku. Koncern zapowiadał, że do końca 2017 roku ma zostać wybrana preferowana lokalizacja elektrowni. Rozważane są trzy miejsca w województwie pomorskim: Choczewo, Lubiatowo-Kopalino oraz Żarnowiec.

IAR/fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budowa elektrowni atomowej: Polska czeka na ofertę Francji

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 14:00
Polska czeka na atrakcyjną francuską ofertę na budowę nad Wisłą pierwszej elektrowni atomowej - zapowiada wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Szef francuskiego rządu zapewnia, że taka zostanie przedstawiona. Manuel Valls przed południem wziął udział w polsko - francuskim forum ekonomicznym w Warszawie.
rozwiń zwiń