X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marsz dla Życia w Poznaniu. "Z rodziną najlepiej nie tylko na zdjęciach"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 08:57
Zwrócenie uwagi na wartość ciepła rodzinnego - taki jest cel Marszu dla Życia, który w niedzielę przejdzie ulicami Poznania.
Audio
  • Ksiądz Tomasz Brussy o Marszu dla Życia w Poznaniu (IAR)
Każdego roku marsz w Poznaniu gromadzi 4-5 tys. osób
Każdego roku marsz w Poznaniu gromadzi 4-5 tys. osóbFoto: pixabay/AdinaVoicu

Koordynatorem wydarzenia, podobnie jak w poprzednich latach, jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

- Chcemy pokazać, że wbrew znanemu powiedzeniu z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciach - powiedział rzecznik prasowy archidiecezjalnego KSM Tomasz Kasprzak.

- Rodzina wspiera, pociesza, to w niej powstają pierwsze wspomnienia, rodzą się wzniosłe marzenia i w niej dorastają wielcy ludzie. Chcemy zwrócić uwagę na wartość rodzinnego ciepła, na które zasługuje każdy człowiek i którym każdy powinien być otoczony - dodał.

Marsz poprzedzi festyn rodzinny na pl. Wolności z atrakcjami dla dzieci i koncertem zespołu Risen. Odczytane zostanie pozdrowienie papieża Franciszka. Po wspólnej zabawie, pochód wyruszy w stronę katedry, gdzie odprawiona zostanie msza.

Kasprzak poinformował, że w niedzielę swój finał będzie miała 4. edycja akcji Pieluszka dla maluszka, polegająca na zbiórce pieluch i pieluchomajtek dla potrzebujących. W tym roku w akcji wzięło udział kilkadziesiąt parafii, szkół i organizacji z całej diecezji.

Jak podał rzecznik, w minionych trzech edycjach zebrano łącznie ponad 88 tys. pieluch. W tym roku przekroczona została liczba 100 tys.

Patronem wydarzenia są metropolita poznański abp Stanisław Gądecki oraz wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

IAR, PAP, kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

4 czerwca odbędzie się 20. Spotkanie Młodych Lednica 2000

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 11:54
Spotkanie przebiegnie pod hasłem "Amen", będzie nawiązywać do 1050-lecia chrztu Polski i 800-lecia dominikanów. Jego uczestnicy dostaną Pismo Święte z dedykacją papieża Franciszka i drewniany krzyż, zaś kapłani - hostie i wino mszalne.
rozwiń zwiń