X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczyt NATO. Kto przyjedzie do Warszawy?

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 16:05
To będzie jeden z najważniejszych szczytów NATO od lat. Do Warszawy przyjedzie ponad 50 przywódców z całego świata.
Barack Obama pojawi się na szczycie NATO w Warszawie
Barack Obama pojawi się na szczycie NATO w WarszawieFoto: PAP/EPA/T.J. KIRKPATRICK / POOL

Szczyt NATO odbędzie się w dniach 8-9 lipca. W stolicy Polski pojawi się 58 delegacji, w tym 28 z państw NATO, 26 z krajów stowarzyszonych oraz delegacje ONZ, UE, kwatery głównej NATO i Banku Światowego. W szczycie ma uczestniczyć 2500 delegatów.

Czytaj więcej
nato 1200.jpg
Szczyt NATO w Warszawie

W Warszawie pojawią się m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, sekretarz stanu USA John Kerry, kanclerz Niemiec Angela Merkel, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, francuski prezydent Francois Hollande, sekretarz generalny ONZ Ban Ki-Moon, szef Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Przywódcy państw NATO zdecydują w Warszawie, jak Sojusz odpowie na wyzwania z niestabilnego południa oraz ze wschodu, gdzie Rosja użyła siły do zmiany granic.

Miejscem szczytu będzie Stadion PGE Narodowy, przywódcy delegacji spotkają się też w Pałacu Prezydenckim, w sali, gdzie w 1955 r. podpisano Układ Warszawski. Szefowie dyplomacji spotkają się na roboczym obiedzie w Teatrze Wielkim, ministrowie obrony w Pałacu Prymasowskim, zaś premier Beata Szydło zaprosi przedstawicieli państw partnerskich NATO na Zamek Królewski.

(Film - Szczyt NATO w Warszawie - spot/ Źródło - YouTube/Ministerstwo Obrony Narodowej)

Do dyspozycji uczestników będzie prawie 600 pojazdów i ok. 1250 kierowców. Do obsługi medialnej zgłosiło się ponad 2000 dziennikarzy - poinformowała kwatera główna NATO.

PAP/IAR/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak