X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jens Stoltenberg: są głębokie podziały i różnice zdań między NATO i Rosją

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 19:55
- Mieliśmy otwartą, szczerą dyskusję, atmosfera spotkania była dobra, ale się nie zgadzamy - powiedział szef Sojuszu po spotkaniu ambasadorów NATO i Rosji.
Audio
  • Jens Stoltenberg: Sojusznicy i Rosja różnią się i to znacznie w sprawie kryzysu na Ukrainie. To nie było spotkanie, które zbliżyło obie strony, ale było okazją do wyjaśnienie naszych stanowisk i wymiany poglądów w sprawie sytuacji na Ukrainie (IAR)
Szef NATO Jens Stoltenberg
Szef NATO Jens StoltenbergFoto: PAP/EPA/OLIVIER HOSLET

- Sojusznicy i Rosja różnią się, i to znacznie, w sprawie kryzysu na Ukrainie. To nie było spotkanie, które zbliżyło obie strony, ale było okazją do wyjaśnienie naszych stanowisk i wymiany poglądów w sprawie sytuacji na Ukrainie - stwierdził Jens Stoltenberg.

Było to pierwsze spotkanie ambasadorów NATO i Rosji po zakończonym w sobotę szczycie Sojuszu w Warszawie. Zapadła na nim decyzja o wzmocnieniu wschodniej flanki, co Moskwa ostro skrytykowała.

Czytaj więcej:
nato1200.jpg
Szczyt NATO w Warszawie

Stoltenberg podkreślił, że wysłanie czterech tysięcy żołnierzy na Wschód to odpowiedź na działania Rosji na Ukrainie, w tym aneksję Krymu, której Sojusz nigdy nie zaakceptuje. Powtórzył, że są to działania obronne i nie są wymierzone w Moskwę.

Z relacji szefa NATO wynika, że rosyjski ambasador nie przyjął tych wyjaśnień i pozostał przy swoim zdaniu.

Rosja dziś zaproponowała plan zwiększania bezpieczeństwa lotów, by uniknąć incydentów, do których wiele razy dochodziło na Morzu Bałtyckim. NATO oskarżało Rosję o notoryczne prowokacje. Nieznane są na razie szczegóły, na czym ten plan miałby polegać.

Dziś także Moskwa zaproponowała powrót do wspólnych konsultacji wojskowych. O współpracy na razie nie ma mowy, ale - jak poinformował szef Sojuszu - możliwości komunikacyjne pozostają otwarte.

IAR, kk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MON: NATO swoją gigantyczną siłą zwróciło się na Wschód

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 09:30
- NATO pokazało, że będzie broniło swojej integralności i nie będzie tolerowało żadnych dalszych agresywnych działań Rosji - mówił w Trójce minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
rozwiń zwiń