X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja "Polacy - Rodakom". Wsparcie dla Polonii na Wschodzie

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 18:18
Żywność, artykuły chemii gospodarczej, kosmetyki oraz książki z polską literaturą piękną i zabawki dla dzieci - takie dary zbierają wolontariusze akcji "Polacy - Rodakom".
Audio
  • Marian Matkowski z Klubu Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich w Leżajsku opowiada o akcji "Polacy - Rodakom" (IAR)
Akcja Polacy - Rodakom. Wsparcie dla Polonii na Wschodzie
Foto: Pixabay.com

Organizatorem zbiórki dla Polaków z Ukrainy i Białorusi jest Klub Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich w Leżajsku. Jak powiedział Polskiemu Radiu Rzeszów członek tej organizacji Marian Matkowski, równie ważne, jak pomoc materialna, jest uświadomienie naszym rodakom, że Polska o nich pamięta. A poprzez przekazywanie książek w języku ojczystym - chodzi również o podtrzymywanie polskości.

Wolontariuszami są głównie uczniowie z Leżajska. W ten weekend wolontariuszy akcji "Polacy - Rodakom" można spotkać w kilkunastu sklepach Leżajska i okolicznych miejscowości.

Akcja potrwa do 4 grudnia.

pp/IAR


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Międzynarodowa Konferencja "Państwo Polskie a Polonia"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2016 20:16
Stworzenie mechanizmów stałego kontaktu państwa polskiego i patriotycznych organizacji polonijnych oraz koordynacji podejmowanych przez nie działań. Oto główny cel Międzynarodowej Konferencji "Państwo Polskie a Polonia", która w dniach 5-6 listopada odbyła się w Warszawie. Podsumowania wydarzenia dokonali Agnieszka Mikołajczyk i Krzysztof Zieliński z Solidarni2010.pl.
rozwiń zwiń