X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatnie pożegnanie prezydenta Stargardu Sławomira Pajora

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 16:06
- Był symbolem otwartości we współpracy ze wszystkimi, którzy chcieli coś czynić dla dobra wspólnego - powiedział metropolita szczecińsko-kamieński abp Andrzej Dzięga o zmarłym. Sławomir Pajor spoczął na Cmentarzu Komunalnym w Stargardzie.
Sławomir Pajor
Sławomir PajorFoto: UM w Stargardzie

Sławomir Pajor był prezydentem Stargardu od 2002 roku. Zmarł w środę w nocy. Miał 58 lat.

- Doświadczyliście wszyscy jako rodzina miejska, jako samorządowcy, jako ludzie zatroskani o dobro wspólne posługi Sławomira Pajora, pełnionej tutaj w mieście. Warto pamiętać te setki spotkań, tysiące spraw, wielość trosk i wielość serca, które w to wszystko wkładał - zaznaczył abp Andrzej Dzięga.

Uroczystości pogrzebowe prezydenta miasta rozpoczęły się Mszą świętą w Kolegiacie Najświętszej Marii Panny Królowej Świata. Przed mszą na znak żałoby uruchomiono systemy alarmowe w całym mieście.

Zmarłego żegnali m.in. rodzina, mieszkańcy Stargardu, parlamentarzyści zachodniopomorscy, lokalne władze. W uroczystościach pogrzebowych wzięli także udział wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS), doradca prezydenta RP Cezary Kochalski, wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski.

Sławomir Pajor został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Andrzeja Dudę. Marszałek Olgierd Geblewicz odznaczył go pośmiertnie Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak