X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MSWiA: komendantowi stołecznej policji zaproponowano stanowisko szefa biura ruchu drogowego KGP

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 12:58
Komendant Stołeczny Policji insp. Robert Żebrowski, otrzymał propozycję objęcia stanowiska dyrektora Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji - poinformowało biuro prasowe ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji.
Na zdjęciu archiwalnym z 24.05.2016 r. Komendant Stołeczny Policji inspektor Robert Żebrowski
Na zdjęciu archiwalnym z 24.05.2016 r. Komendant Stołeczny Policji inspektor Robert ŻebrowskiFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

"Doświadczenie insp. Żebrowskiego zwiększyłoby efektywność pracy Biura na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach" - podkreśliło MSWiA.

Wcześniej portal tvn24.pl powołując się na nieoficjalne informacje podał, że Komendant Stołeczny Policji inspektor Robert Żebrowski został odwołany. Według dziennikarzy portalu decyzję w tej sprawie miał podjąć nadzorujący policję wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński.

Robert Żebrowski został powołany na szefa stołecznej policji w maju 2016 r. na wniosek szefa policji nadinsp. Jarosława Szymczyka przez szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka.

Żebrowski pracuje w policji od ponad 24 lat; był m.in. szefem Komendy Powiatowej Policji w Otwocku i w Mińsku Mazowieckim, komendantem rejonowym na warszawskiej Ochocie, odpowiadał też za pion kryminalny stołecznej policji.

pp/PAP/IAR


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak