Australia: rekin zaatakował 17-latkę. Ciężko ranna dziewczyna zmarła w szpitalu

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 11:03
17-latka została zaatakowana przez rekina na południowym zachodzie Australii na oczach bezsilnych krewnych, którzy obserwowali wszystko z brzegu - poinformowały lokalne władze. Ciężko ranna dziewczyna zmarła w szpitalu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Nastolatka surfowała ze swym ojcem w poniedziałek po południu po zatoce Wylie, niedaleko miasta Esperance w stanie Australia Zachodnia, gdy zaatakował ją rekin i odgryzł jej nogę.

Matka 17-latki i jej dwie młodsze siostry widziały atak z brzegu i natychmiast zawiadomiły ratowników.Kiedy rekin odpłynął, ojciec z pomocą nastoletniego chłopca dotarł z ciężko ranną córką do brzegu. Nastolatka w krytycznym stanie została zabrana do szpitala w Esperance, gdzie zmarła - powiadomiła lokalna policja.Po ataku rekina plażę przy Wylie Bay zamknięto. Ostatni atak rekina w tym rejonie miał miejsce w październiku 2014 roku. 23-letni surfer został poważnie zraniony przez dwa żarłacze białe. 

kh

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT zwierzęta Australia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rekin zabił obiecującego młodego surfera

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 18:57
Rekin zaatakował 13-latka chłopca surfującego u wybrzeża francuskiej wyspy Reunion na Oceanie Indyjskim. To już szesnasty taki atak w tych wodach od 2007 roku.
rozwiń zwiń