Napaść na grupę nastolatków w Krakowie. Policja szuka sprawców

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 10:05
Policja poszukuje mężczyzn, którzy zaatakowali w Krakowie grupę nastolatków. Dwóch zostało ugodzonych ostrym narzędziem, jeden z nich przeszedł operację, jego stan jest stabilny
Audio
  • Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie młodszy inspektor Sebastiań Gleń o napaści (IAR)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: policja.gov.pl

Prawdopodobnie porachunki pseudokibiców stały za atakiem na grupę nastolatków w Krakowie. 

We wtorek wieczorem w rejonie ul. Bojki w dzielnicy Kurdwanów do grupy sześciu młodych ludzi podjechał samochód, z którego wyskoczyło dwóch uzbrojonych w ostre narzędzia mężczyzn. - Grupa rozbiegła się, ale dwóch 17-latków zostało ugodzonych ostrym narzędziem - mówi rzecznik prasowy małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń. 

Jeden z nich z powierzchowną raną ramienia został opatrzony na miejscu, drugi z ranami obu nóg trafił do szpitala w Prokocimiu, gdzie był operowany. Jego stan jest stabilny - dodał funkcjonariusz. Sprawcy uciekli - są poszukiwani przez policję. 

Funkcjonariusze nie precyzują, czym napastnicy posłużyli się podczas ataku, bo narzędzi tych nie znaleziono na miejscu przestępstwa. 

Ofiary napaści nie są związane ze środowiskami pseudokibiców.

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kraków: zatrzymano czterech podejrzewanych o uszkodzenie 28 samochodów

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 09:09
- Policja zatrzymała czterech mężczyzn podejrzewanych o dewastację w sobotę rano 28 samochodów zaparkowanych na ulicy w centrum Krakowa - podał rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.
rozwiń zwiń