Ciężarówka wjechała w limuzynę BOR. Funkcjonariusz w szpitalu

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 14:24
Do zdarzenia doszło w piątek w południe na drodze krajowej numer 1 w miejscowości Markowice w województwie śląskim. Jeden z funkcjonariuszy został zabrany do szpitala.
Audio
  • Wypadek z udziałem limuzyny BOR - mówi Adam Jachimczak z biura prasowego śląskiej policji
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Samochód ciężarowy najechał na tył limuzyny Biura Ochrony Rządu. - Samochodem osobowym podróżowali dwaj funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu oraz cywilny kierowca - przekazał portalowi TVN24 Adam Jachimczak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Limuzyna BOR-u zahamowała, aby skręcić w boczną drogę. Wygląda na to, że kierowca ciężarówki nie zdążył wyhamować i uderzył w tył samochodu. Siła uderzenia była na tyle duża, że wypchnęła samochód osobowy z drogi do rowu - mówił Adam Jachimczak.

Jak przekazała policja, jeden z funkcjonariuszy został zabrany do szpitala na obserwację. Zarówno kierowca limuzyny, jak i samochodu ciężarowego, byli trzeźwi.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kolejne przesłuchania w BOR po wypadku z premier. Będzie nowa ekspertyza

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 16:52
Sześciu funkcjonariuszy BOR przesłuchała ponownie w mijającym tygodniu krakowska prokuratura, prowadząca śledztwo w sprawie wypadku z udziałem limuzyny premier 10 lutego w Oświęcimiu - poinformował w piątek PAP prok. Krzysztof Dratwa z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaginął 19-letni Armin z Mysłowic. Odnaleziono ciało maturzysty

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 12:54
Ciało nastolatka wyłowiono z Czarnej Przemszy na Radosze w Sosnowcu.
rozwiń zwiń