X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Każdy jest ważny". Marsz dla życia w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 14:17
Zwrócenie uwagi na wartość życia każdej osoby – taki jest cel tegorocznej edycji Marszu dla Życia, który w niedzielę przejdzie ulicami Poznania. W tym roku hasłem wydarzenia są słowa: "Każdy jest ważny". Przesłanie do uczestników skieruje papież Franciszek.
Marsz dla życia
Marsz dla życiaFoto: mat. prasowe Marszy dla życia

- W tym roku, zgodnie z hasłem marszu, chcemy w szczególny sposób podkreślić kwestię osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy ich na marsz, zaprosiliśmy też podopiecznych placówek z Poznania i okolic, które zajmują się pomocą niepełnosprawnym. Ale wydarzenie nie ogranicza się wyłącznie do przemarszu - chcemy pokazać, że życiem można się cieszyć także w kontekście rodzinnego festynu - powiedziała w środę na konferencji prasowej współorganizatorka wydarzenia Marzena Kasprzak.

W niedzielę swój finał będzie też miała 5. edycja akcji Pieluszka dla Maluszka, polegająca na zbiórce pieluch i pieluchomajtek dla potrzebujących. W minionych czterech edycjach zebrano łącznie ok. 100 tys. pieluch o łącznej wartości ok. 80 tys. zł. Dzięki przekazanym darom udało się wesprzeć m.in. podopiecznych Domu Dziecka w Lesznie, Domu Samotnej Matki w Kiekrzu i rodziny wielodzietne. W tym roku oprócz pieluch i pieluchomajtek zbierane były materiały pomagające w rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci.

Rokrocznie marsz w Poznaniu gromadzi kilka tysięcy osób. Przejście ulicami miasta poprzedzi festyn rodzinny na pl. Wolności z atrakcjami dla dzieci i koncertem zespołu Risen. Koordynatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Marsz swoim patronatem objęli: metropolita poznański i wojewoda wielkopolski.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jakie kierunki polityki prorodzinnej?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 16:00
W zespole ds. budżetu Rady Dialogu Społecznego dyskutowano nad raportem podsumowującym politykę prorodzinną za ostatni rok i wskazującym dalszy jej kierunek. Podczas dyskusji pojawiło się sporo zastrzeżeń do ministerstwa rodziny. W przeważającej mierze padły one ze strony związków zawodowych. O planach rządu dotyczących polityki prorodzinnej rozmawiali w audycji Kapitał i Praca Agata Bartosik (NSZZ Solidarność), Renata Górna (OPZZ) i Paweł Lisicki (Konfederacja Lewiatan).  
rozwiń zwiń