X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chory na nowotwór mózgu 10-letni Pawełek potrzebuje pomocy

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 17:10
Chory na nowotwór mózgu 10-letni Paweł Fiutek z Żarek (w województwie śląskim) potrzebuje pomocy. Chłopiec przeszedł już operację, ale guz nie został w całości usunięty i ciągle się powiększa.
Audio
  • Szansą na powrót do zdrowia jest leczenie operacyjne w klinice Uniwersyteckiej w Tübingen w Niemczech - mówi mama chłopca Agnieszka Fiutek.
Paweł Fiutek
Paweł FiutekFoto: Dzięki uprzejmości fundacji Kawałek Nieba. http://www.kawalek-nieba.pl/pawel-fiutek/

Szansą na powrót do zdrowia jest leczenie operacyjne w klinice Uniwersyteckiej w Tübingen w Niemczech - powiedziała mama chłopca. Po analizie wyników badań profesor Martin Schuhmann niemieckiej kliniki zapowiedział, że jest w stanie usunąć guz w całości wykonując zabieg endoskopowo - dodała Agnieszka Fiutek.


Chłopiec cierpi na bardzo rzadki guz brodawkowaty szyszynki. Do tej pory na świecie odnotowano kilkadziesiąt takich przypadków. Nie ma więc odpowiedniej chemioterapii. Z powodu rozrostu guza operacja musi być wykonana w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jej koszt to około 200 tysięcy złotych.

Pomóc Pawełkowi można wpłacając pieniądze na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 z dopiskiem "981 pomoc dla Pawła Fiutek".

Pełną listę organizacji pożytku publicznego można znaleźć pod adresem: www.opp.aid.pl


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak