X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Siła przyjaźni może pokonać trudne chwile". Premiera książki "Gwiezdne Marzenia"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 20:46
Dziś odbyła się premiera książki "Gwiezdne Marzenia". Publikacja, która powstała dzięki ludziom dobrej woli, ma rozweselić najmłodszych czytelników przebywających w szpitalach, hospicjach oraz domach dziecka. Patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Radio.
Audio
  • Premiera książki "Gwiezdne Marzenia". Relacja Marty Szulborskiej (IAR)
Premiera książki Gwiezdne Marzenia
Premiera książki "Gwiezdne Marzenia"Foto: IAR/Łukasz Kowalski

- Spełniło się moje gwiezdne marzenie - mówiła inicjatorka akcji Monika Jędrzejewska-Wiergiles. - To jest fantastyczna sprawa, kiedy okazuje się, że to o czym kiedyś się pomyślało, teraz może się spełnić - podkreśliła.

"Gwiezdne Marzenia" to zbiór 20 bajek i 10 wierszy. Jedną z bajek, o robaczku który patrzył na gwiazdy, napisała Aneta Kozbuch. - Ta bajka mówi o tym, że siła przyjaźni może pokonać trudne chwile - opowiadała autorka.

Podczas premiery jedną z bajek przeczytał Jacek Kawalec, który uważa, że "literatura budzi w dzieciach wrażliwość". - Czytając książki to tak jakbyśmy dostali nowe życia - wyjaśnił aktor.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć najmłodszych, którzy otrzymali książki z autografami gwiazd. Po premierze książki trafią do podopiecznych domów dziecka, szpitali i hospicjów.

Książka "Gwiezdne Marzenia" będzie dostępna w sprzedaży od września na stronie internetowej Sofijka.pl. Dochód zostanie przeznaczony na inne akcje charytatywne organizowane przez fundację Się Pomaga.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pozdrawiam i przepraszam"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 11:00
22 czerwca ruszyło "Lato z Radiem", a wraz z nim nowa powieść w Jedynce "Pozdrawiam i przepraszam" Fredrika Backmana w tłumaczeniu Magdaleny Greczichen. Czyta Wiktoria Gorodeckaja.
rozwiń zwiń