Wielkopolskie: policja zatrzymała 22-latka ściganego za liczne oszustwa

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 08:54
Wielkopolscy policjanci zatrzymali w Poznaniu 22-latka poszukiwanego za oszustwa popełnione w całej Polsce. Za mężczyzną, który miał oszukiwać nabywców sprzedawanego w sieci towaru, wydano m.in. pięć listów gończych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował we wtorek, że mieszkaniec Wielkopolski sprzedawał przez internet telefony i sprzęt komputerowy. Po otrzymaniu pieniędzy od nabywców nie wysyłał im towaru.

Bartosz B. ukrywał się od marca ub. roku. Kilka dni temu jego sprawą zajęli się funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Poznaniu.

- Wiązało się to z tym, że poszukiwany popełnił wiele przestępstw w całej Polsce. Wiele sądów i prokuratur wystawiło łącznie 76 nakazów i postanowień o poszukiwaniu. Było to także pięć listów gończych i pięć zarządzeń o osadzeniu w areszcie śledczym - poinformował Borowiak.

Jak dodał, Bartosz B. został po zatrzymaniu przetransportowany do poznańskiego aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wykonanie kar więzienia i kolejne procesy sądowe. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak